2726
عنوان

كيك هندونه ام خوب نشد 😑 + عكس

5068 بازدید | 56 پست

ميخواستم هندونه اي درست كنم كه واسه يلدا دستم بياد كيك خوشگل درست كنم ولي نشد و بد شد 

پودر كيك اماده گرفتم و تقسيم كردم و رنگ مجاز زدم، ايراداش رو لطفا بگين و اگه ايده براي كيك هندونه اي دارين بگين.  ممنون❤️

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

خوب شده كه

البته توش خوب شده روي كيكتو كاور كن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دایره ها نامیزونن..یکم رنگ پررنگ تر بزن

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

@ماریاقناد    

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

چون وسط كيك پف ميكنه قرمزش كمتر ديده ميشه

توي فكرم اينه كه با خامه تزيين كنم بهتر ميشه، حالت هاشور شكل هندونه در بيارم و چيپس شكلات بريزم

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
2706