2733
2734
عنوان

كيك هندونه ام خوب نشد 😑 + عكس

5071 بازدید | 56 پست

ميخواستم هندونه اي درست كنم كه واسه يلدا دستم بياد كيك خوشگل درست كنم ولي نشد و بد شد 

پودر كيك اماده گرفتم و تقسيم كردم و رنگ مجاز زدم، ايراداش رو لطفا بگين و اگه ايده براي كيك هندونه اي دارين بگين.  ممنون❤️

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

خوب شده كه

البته توش خوب شده روي كيكتو كاور كن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دایره ها نامیزونن..یکم رنگ پررنگ تر بزن

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    
2738

@ماریاقناد    

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

چون وسط كيك پف ميكنه قرمزش كمتر ديده ميشه

توي فكرم اينه كه با خامه تزيين كنم بهتر ميشه، حالت هاشور شكل هندونه در بيارم و چيپس شكلات بريزم

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
2706