1600
1480
عنوان

كيك هندونه ام خوب نشد 😑 + عكس

4328 بازدید | 56 پست

ميخواستم هندونه اي درست كنم كه واسه يلدا دستم بياد كيك خوشگل درست كنم ولي نشد و بد شد 

پودر كيك اماده گرفتم و تقسيم كردم و رنگ مجاز زدم، ايراداش رو لطفا بگين و اگه ايده براي كيك هندونه اي دارين بگين.  ممنون❤️

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

دایره ها نامیزونن..یکم رنگ پررنگ تر بزن

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

@ماریاقناد    

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
8

عزیزم قشنگ شده اتفاقا❤️

فقط اون عکس هایی که میبینی توی اینترنت خیلی قشنگن به خاطر اینه که خامه کشی و تزیین شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن هدف:45 کیلو انشاالله❤️💪🏼تیکرم برای هدفمه😎

چون وسط كيك پف ميكنه قرمزش كمتر ديده ميشه

توي فكرم اينه كه با خامه تزيين كنم بهتر ميشه، حالت هاشور شكل هندونه در بيارم و چيپس شكلات بريزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403

ایرادش فقط رنگ قرمز رو کم زدی دورش رو نازک تر بریز 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

قسمت قرمزیت باید بیشتر از سبزت باشه سبز هم ی سبز پررنگ واسه پوستش ی سبز کمرنگم مابین سبز و قرمز میخوای ک مقدارش باید کمتر از اون دوتا باشه،رنگم یذره بیشتر بریز پررنگتر بشه

عزیزم قشنگ شده اتفاقا❤️ فقط اون عکس هایی که میبینی توی اینترنت خیلی قشنگن به خاطر اینه که خامه کشی ...

درسته مال من مدلي بود كه ساده و به همين روش من درست شده بود ولي مال اونا خيلي بهتر بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1578