2703
2553

ارره ب نظر من چون بهم ثابت شده

دعا کنید حاجت روابشم❤مریم هستم.تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به آرزومه دوستای قشنگم خوااااهش می کنم اگه امضامو می بینین برام دعا کنید حتی یک صلوات. حال دلم خوب نیست. خدا دعای بنده هاش در حق دیگران رو محاله مستجاب نکنه. برام دعا کنید که دلم خیلییییی شکسته. به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم بگم آروم شدم... دوستتون دارم💓 و از ته قلبم براتون خواستار آرامشم💓/ ممنون میشم اگه تاپیک دعا یا ختم بود صدام کنید💓اگر نبودم خواهش میکنم منشنم کنید که بقیه برای حل مشکلم دعا کنن💓/ خدایا به حق پنج تن، به حق قرآنت، به حق عصر، شمس و قمری که بهشون قسم خوردی، دستمو بگیر... خدایا می دونم تااخر سال همه چی تمومه و اون حاجتی که میخوام رو گرفتم... می دونم اون روزا از خوشحالی می افتم به سجده... الهی امیدم فقط تویی... کمکم کن... و ببخشم می دونم همه این دردا بخاطر گناه خودمه...💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

یوخ بابا

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
چطور مثلا؟

مثلا یه بار من داشتم اهنگ منصور قرارمون و گوش میدادم خیلی هم حالم بد بود قضیه ماله ۸ ۹ سال پیشه شاید به نظر شماها مسخره بیاد ولی یادمه قشنگ اونم همون لحظه داشته همون و گوش میداد و از جلوم رد شد.یا اصلا بی هوا میگفتم از این کوچه برم میبینمش حتما اونم از سر این کوچه داره میاد .به خدا قسم همون میشد.خیلی شده اینجوری 

2706