2726
عنوان

دندانپزشک خوب اصفهان یا بهارستان

394 بازدید | 5 پست

سلام دوستان دندانپزشک خوب و منصف برای ایمپلنت و ترمیم میخام اصفهان یا بهارستان باشه برای کودک کجا میشه رفت که مناسب باشه هزینه هاش ممنون میشم جواب بدید

مگه دارین دندون پزشک منصف 😐

من پیش دکتر بیرنگ تو توحید میرم کارش عالیه ها ولی خب پولشم میگیره دیگه 

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
مگه دارین دندون پزشک منصف 😐 من پیش دکتر بیرنگ تو توحید میرم کارش عالیه ها ولی خب پولشم میگیره دیگه ...

والا دندونای پسرم دوتاش خرابشدع عصب کشی میخاد داعمی نیستن شنیدم جاهایی مثل مراکز بهداشت هست رایگان انجام میدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا دندونای پسرم دوتاش خرابشدع عصب کشی میخاد داعمی نیستن شنیدم جاهایی مثل مراکز بهداشت هست رایگان ا ...

دانشکده دندون پزشکی اصفهان ی سر بزنین خیلی منصفانه تره 

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
2728
خوراسگان؟چجوری هست اطلاع ندارید چه زمانی نوبت دهی دارن

ن عزیزم اطلاعی ندارم اونجارو