2726
عنوان

سلام نظر و کمک برای تغیر کابینت

336 بازدید | 37 پست

سلام خانما ما دوماهه کابینت زدیم برای خونمون ولی اصلا اون چیزی نیست که من میخواستم پولش هم به زور جور کردیم ولی چیزی نشد که من میخواستم فقط جنسش خوبه و خوب کار کرده 

ولی زیبایی نداره 

خیلی ساده است 

حالا میخوام یه کم تغیرات بدم به نظرتون چه کار کنم 

مثلا طرف گفت مگنتی کنید منم گفتم باشه ولی میبینم با دستگیره قشنگتره میخوام دستگیره بزارم یا مثلا تاج بزارم شما ها حالا نظر بدید  ممنون چکار کنم 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

تاج قشنگتره طلایی

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظر من که خوبه چون آشپزخونتون کوچیکه ساده بهتره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706