1542
1480
عنوان

سلام نظر و کمک برای تغیر کابینت

234 بازدید | 37 پست

سلام خانما ما دوماهه کابینت زدیم برای خونمون ولی اصلا اون چیزی نیست که من میخواستم پولش هم به زور جور کردیم ولی چیزی نشد که من میخواستم فقط جنسش خوبه و خوب کار کرده 

ولی زیبایی نداره 

خیلی ساده است 

حالا میخوام یه کم تغیرات بدم به نظرتون چه کار کنم 

مثلا طرف گفت مگنتی کنید منم گفتم باشه ولی میبینم با دستگیره قشنگتره میخوام دستگیره بزارم یا مثلا تاج بزارم شما ها حالا نظر بدید  ممنون چکار کنم 

تاج قشنگتره طلایی

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه منم تیکر واقعی داشته باشم خداجونم من مطمئنم که تا تموم شدن این تیکر منم باردار میشم و بچه های سالم به منم میدی        رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

8
الان که مگنتی نمیشه  .جای  سوراخای دستگیره هست .

مگنتی میخواد دستگیره بزاره

گروه آبی :وزن اول 80 وزن فعلی 77هدف اول 75هدف دوم ونهایی70  من میتونم مطمئنم عید هرچی دوست دارم بپوشم تاپیک بامدادخمارممنونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

به نظر من که خوبه چون آشپزخونتون کوچیکه ساده بهتره

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
گزاشتم 

به نظرم قشنگه ولی خوب از دور گرفتی

گروه آبی :وزن اول 80 وزن فعلی 77هدف اول 75هدف دوم ونهایی70  من میتونم مطمئنم عید هرچی دوست دارم بپوشم تاپیک بامدادخمارممنونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
1563
1578