2726
عنوان

مادرشوهراوخواهر شوهرا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 78 پست

اگه ذره ای بی احترامی بیینم نسبت ب خانوادم مخصوصا مامانم جرررررش میدم، همین فقط

بقیه ش ک میخواد کار کنه یا نه یا هر توقعی از داداشم داشته باشه ب من ربطی نداره، فقط بی احترامی بیینم کارش تمومه 

من یک خواهرشوهر خوشبختم.. که زنداداش مهربون و درجه یک گیرم اومده..خدا رو هزاران بااااار شکر گاهی ...

خوشبحال زنداداشت..خداکنه خواهرشوهرای منم اینجوری پشتم بگن..البته میدونم خیلی دوسم دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم احتمالا شما هنوز زن داداش نگرفتی چون بعد از اینکه زن میگیرن داداشاشون خواهراشون فکر میکنند شفا ...

نه بابا انقد از الان به زن داداشم رحمم میاد چون اخلاق داداشم بی نهایت گوهه عصبی بعضی وقتا میگم من که نمیرم خواستگاری واسه این البته یه اخلاق خوبش اینه اصلا دنبال دختر مختر نیس و تو حرفاش میفهمیم که وفاداره

تیکر تولد دختر نازنینمه 
خیلی خوبی😂😂😂😂

خخخ

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خوشبحال زنداداشت..خداکنه خواهرشوهرای منم اینجوری پشتم بگن..البته میدونم خیلی دوسم دارن

ایشالله که همینه..

خدایی من شاید بد بوده باشم ولی خدا بالای سر شاهده سهوی بوده.. ولی اون کلی خانم بوده و مهربون و انسان😍😍👌👌👌

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

رفتارش با پدر. مادرم خوب باشه بهشون بی احترامی نکنه 

به خودمو داداشمم همینطور

خیلی نچسبه به داداشم عشقولانه بازی در. نیاره 

وهر. از. گاهی دعوتم کنه و به راطه ی منو برادرم حسادت نکنه

از خودشون بپرس بهت میگن چون هر کسی ایده‌آلش یه چیزی ولی از من می‌شنوی نخواه نمونه برای هیچ کسی باشی. خودت باشی کافیه،هم به تو سخت نمی‌گذره و هم اینکه اونها هم بعداز مدتی بهت عادت میکنن و انتظار عجیب غریبی ازت ندارن

من یک خواهرشوهر خوشبختم.. که زنداداش مهربون و درجه یک گیرم اومده..خدا رو هزاران بااااار شکر گاهی ...

میشه دقیقا بگی چجوری برخورد میکنه؟ 

اگه بیشتر جزئیات رو بگی که ما هم همونطور بشیم ممنون میشم

صد البته که شما یک خواهر شوهر خوبی بودی که ایشون هم تونستن یک زنداداش خوبی باشن❤️🌹

چطوری باشم دقیقا؟

مثلا بگو بخند ولی کم.کلاس الکی نزار.ولی جوری ام رفتار نکن مثلا از زندگیت سر در بیرن یا دخالت کنن.شوخی الکی ام نکن

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2706