2703
2553
عنوان

مادرشوهراوخواهر شوهرا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 78 پست

من با عروسمون مشکلی ندارم هیچوقتم توی زندگیش دخالت نکردم حتی گاهی به داداشم میگم هواشو داشته باش.زیادم رفت و آمد نداریم یعنی اصلا نداریم

برام صلوات میفرستین که مشکلم حل شه؟😢😢😢توروخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جومونگ وارد میشود😑😑😑

جومونگ نیستم اشتباه گرفتی بانو هانم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2456

من مادر شوهر نیستم اما میخوام بگم حتما هر مادر شوهری دوس داره عروسش براش مثل یک دختر باشه

و هر عروسی هم میخواد مادر شوهرش مثل مادر باشه

اما تا این انتظار دو طرفه برآورده نشه هیچ کدوم به رضایت از طرف مقابل نمیرسن

یعنی وقتی مادرشوهر، یک مادر شوهر خوبی میشه که مثل یک مااادر واقعی باشه و بالعکس

من یک عدد خواهر شوهر نمونه و‌مهربون...اصلا هم توقعی ندارم ازش فقط مهربون باشه و به خودش برسه...خوش برخورد باشه.

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

من یک خواهرشوهر خوشبختم.. که زنداداش مهربون و درجه یک گیرم اومده..خدا رو هزاران بااااار شکر

گاهی اونقدر خوبه که اشکم درمیاد.. به فکر .. مهربون .. خانم.. الهی خیر از زندگیش و بچه هاش و عزیزانش ببینه

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2714

اینجا همه میان میگن ما خیلی خوبیم با عروسمون کاری باهاش نداریم خوشبختیشونو میخواییم پس اونایی که مدام از خانواده شوهرشون مینالن اونا کین😐

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

به عنوان خواهرشوهر فقط میخوام داداشمو خوشبخت کنه وباهم خوب باشنو همو دوست داشته باشن همین 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
من مادرشوهد که نمیشم خواارشوهر میشم و با وجود اخلاق گنده داداشم قطعا همینکه داداشمو تحمل کنه واسمون ...

عزیزم احتمالا شما هنوز زن داداش نگرفتی چون بعد از اینکه زن میگیرن داداشاشون خواهراشون فکر میکنند شفا گرفتن و میشن عزیز دل خواهر و مادر 🤦‍♀️😫

آغا جدا از موضوع من عاشق پروفت شدم:|

دیر گفتی پروفم شوور کرد

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706