1676
1605
عنوان

مادرشوهراوخواهر شوهرا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 78 پست

من یک عدد خواهر شوهر نمونه و‌مهربون...اصلا هم توقعی ندارم ازش فقط مهربون باشه و به خودش برسه...خوش برخورد باشه.

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشش زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه

من یک خواهرشوهر خوشبختم.. که زنداداش مهربون و درجه یک گیرم اومده..خدا رو هزاران بااااار شکر

گاهی اونقدر خوبه که اشکم درمیاد.. به فکر .. مهربون .. خانم.. الهی خیر از زندگیش و بچه هاش و عزیزانش ببینه

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

اینجا همه میان میگن ما خیلی خوبیم با عروسمون کاری باهاش نداریم خوشبختیشونو میخواییم پس اونایی که مدام از خانواده شوهرشون مینالن اونا کین😐

تمرکز من روی زیبایی های زندگیمهکه خداوند برای من فراهم کرده 🧿 عمری باقی بود به اون یک درصدناامیدی هم یه نگاهی میندازیم 👊

به عنوان خواهرشوهر فقط میخوام داداشمو خوشبخت کنه وباهم خوب باشنو همو دوست داشته باشن همین 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
1522
من مادرشوهد که نمیشم خواارشوهر میشم و با وجود اخلاق گنده داداشم قطعا همینکه داداشمو تحمل کنه واسمون ...

عزیزم احتمالا شما هنوز زن داداش نگرفتی چون بعد از اینکه زن میگیرن داداشاشون خواهراشون فکر میکنند شفا گرفتن و میشن عزیز دل خواهر و مادر 🤦‍♀️😫

آغا جدا از موضوع من عاشق پروفت شدم:|

دیر گفتی پروفم شوور کرد

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
8

اگه ذره ای بی احترامی بیینم نسبت ب خانوادم مخصوصا مامانم جرررررش میدم، همین فقط

بقیه ش ک میخواد کار کنه یا نه یا هر توقعی از داداشم داشته باشه ب من ربطی نداره، فقط بی احترامی بیینم کارش تمومه 

صُبح از خوابِ عَمیق بیدار شو... یه چای داغ درست کن...غــمِ دیروز رو آب میکنه...
من یک خواهرشوهر خوشبختم.. که زنداداش مهربون و درجه یک گیرم اومده..خدا رو هزاران بااااار شکر گاهی ...

خوشبحال زنداداشت..خداکنه خواهرشوهرای منم اینجوری پشتم بگن..البته میدونم خیلی دوسم دارن

عزیزم احتمالا شما هنوز زن داداش نگرفتی چون بعد از اینکه زن میگیرن داداشاشون خواهراشون فکر میکنند شفا ...

نه بابا انقد از الان به زن داداشم رحمم میاد چون اخلاق داداشم بی نهایت گوهه عصبی بعضی وقتا میگم من که نمیرم خواستگاری واسه این البته یه اخلاق خوبش اینه اصلا دنبال دختر مختر نیس و تو حرفاش میفهمیم که وفاداره

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازنینمه 
خیلی خوبی😂😂😂😂

خخخ

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خوشبحال زنداداشت..خداکنه خواهرشوهرای منم اینجوری پشتم بگن..البته میدونم خیلی دوسم دارن

ایشالله که همینه..

خدایی من شاید بد بوده باشم ولی خدا بالای سر شاهده سهوی بوده.. ولی اون کلی خانم بوده و مهربون و انسان😍😍👌👌👌

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

البته اینم بگم ک مادرشوهر و خواهر شوهر خودم خیلی ماهن، منم فوق‌العاده هواشونو دارم و احترام خاصی براشون قائلم

صُبح از خوابِ عَمیق بیدار شو... یه چای داغ درست کن...غــمِ دیروز رو آب میکنه...

رفتارش با پدر. مادرم خوب باشه بهشون بی احترامی نکنه 

به خودمو داداشمم همینطور

خیلی نچسبه به داداشم عشقولانه بازی در. نیاره 

وهر. از. گاهی دعوتم کنه و به راطه ی منو برادرم حسادت نکنه

1651