1542
1578
عنوان

مادرشوهراوخواهر شوهرا بیان لطفا

767 بازدید | 78 پست

سلام.چه انتظاری از عروستون دارین و به نظرتون عروس نمونه چجوریه؟من حس میکنم هرچی بیشتر کم محلی کنیم و خودمون رو بگیریم بیشتر طرفمون میاین😐😀و اینکه عروس باید خوشتیپ باشه و خوشگل کنه یا بدتون میاید که عروستون ازتون سرتر باشه؟

عروس فقط افاده ای نباشه خودشو چس نکنه ب پدرمادرمم بی احترامی نکنه کافیه وگرنه دهانش را میدوزم

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

یک عدد دختر خواهر شوهر هستم! 

عروسمونو اصلا نمی‌بینیم. 

وقتی میخندی، بین لب هات و گونه ت یه چاله میفته. بگو منو همونجا دفن کنن:(((      وقتی یه آدم پولدار بی پول میشه، تا صدسال هنوز بوی پول میده. ولی وقتی یه آدم فقیر پولدار میشه تا صدسال بوی عقده هاشو میده. 
1546

انتظار خاصی ندارم، همینقدر که سرش تو کار خودش باشه و فتنه نکنه و خوشبخت باشن باهم و خوشحال کافیه

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

مگه عروس مجبوره به دل خواهر شوهر یا مادر شوهر باشه که خوششون بیاد😒

تمرکز من روی زیبایی های زندگیمهکه خداوند برای من فراهم کرده 🧿 عمری باقی بود به اون یک درصدناامیدی هم یه نگاهی میندازیم 👊
1566
عروس فقط افاده ای نباشه خودشو چس نکنه ب پدرمادرمم بی احترامی نکنه کافیه وگرنه دهانش را میدوزم

جومونگ وارد میشود😑😑😑

گروه سبز:     وزن فعلی:۶۲۸۰۰    وزن هدف:۵۸  😍                    با تاپیک کاهش وزن "بامدادخمار"

نه اصلا .بنظرم باهاشون خوب باشی بهتره.ولی بهشون رو ندی

❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤               🔙🔙  سرویس آشپزخونه میدوزم به همه جاهم ارسال میکنم.با پارچه با کیفیت و دوخت تمیز و مد روز.اگر خواستی بگو لینک کانالمو بفرستم 😘😘🎀🎀  🔜🔜           

من مادرشوهد که نمیشم خواارشوهر میشم و با وجود اخلاق گنده داداشم قطعا همینکه داداشمو تحمل کنه واسمون کافیه هیچ انتظاری نداریم

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازنینمه 
1537

من با عروسمون مشکلی ندارم هیچوقتم توی زندگیش دخالت نکردم حتی گاهی به داداشم میگم هواشو داشته باش.زیادم رفت و آمد نداریم یعنی اصلا نداریم

برام صلوات میفرستین که مشکلم حل شه؟😢😢😢توروخدا
جومونگ وارد میشود😑😑😑

جومونگ نیستم اشتباه گرفتی بانو هانم

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من مادر شوهر نیستم اما میخوام بگم حتما هر مادر شوهری دوس داره عروسش براش مثل یک دختر باشه

و هر عروسی هم میخواد مادر شوهرش مثل مادر باشه

اما تا این انتظار دو طرفه برآورده نشه هیچ کدوم به رضایت از طرف مقابل نمیرسن

یعنی وقتی مادرشوهر، یک مادر شوهر خوبی میشه که مثل یک مااادر واقعی باشه و بالعکس

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برای هدفمه و هدفم چیزییییی نیست جزززز    تناسب اندام.    گروه سبز هستممممم. اضافه وزن فقططط کیلو که تا آخر تیکرم مطمئن هستم تموم میشه   خییییلی ممنونم از بامداد جون به خاطر تاپیک خوبشون که این انگیزه رو در من به وجود آوردن❤️وزن شروع:56. وزن الان:50.  وزن هدف:45    به امید رسیدن به هدفففف💃💃
1480