2726

توروخدا كمكم كنيد دخترم رفلاكس پنهان داره يك سال آپتاميل پپتي خورد رفلاكسش خوب شده بود دكترش گفت آپتاميل معمولي بده ولي بعد از يك ماه دوباره رفلاكسش برگشت. دكتر ديگه گفت آپتاميل ha بده كه از پپتي خفيف تره ، الان تقريبا دو هفتست ha ميخوره با اينكه قرص نكسيومم ميدم هنوز رفلاكسش هست.رفلاكسش پنهانه يعني بالا نمياره فقط اسيد مياد تو گلوش. به تجربه شماها چه شيري بدم بهتره؟ هرچقدرم دكتر بگه تجربه مامانا يه چيز ديگست. به نظرتون چه ماركي بدم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من یک ماه رانیتیدین دادم همووون شد دیگهه برنگشت خوب خوب شد شیر خشکم بیومیل پلاس میخوره

پسر که توی خونس خونه پر از امیده 😍💎 🏊🏻‍♀️شـــناگرم😎😍🏊🏻‍♀️
من یک ماه رانیتیدین دادم همووون شد دیگهه برنگشت خوب خوب شد شیر خشکم بیومیل پلاس میخوره

رانيتيدين ايراني دادي؟ رفلاكسش چطور بود بالا مياورد يا اسيد ميومد تو گلوش؟

چرا شیرشوعوض کردی؟؟؟ بچه به همون عادت کرده بود دیگه

پسر منم پپتی میخوره بخاطر اینکه به لاکتوز حساسیت داره

به دکترش گفتم شیرشو عوض میکنی؟؟ گفت نهه نیازی نیس شاید نتونه تحمل کنه و دوباره علائم برگرده همین شیرو بده بهش

رانيتيدين ايراني دادي؟ رفلاكسش چطور بود بالا مياورد يا اسيد ميومد تو گلوش؟

اسید میومد تا دهنش،،،دکترش رانیتیدین تجویز کرد به مدت یک ماه ،

پسر که توی خونس خونه پر از امیده 😍💎 🏊🏻‍♀️شـــناگرم😎😍🏊🏻‍♀️
چرا شیرشوعوض کردی؟؟؟ بچه به همون عادت کرده بود دیگه پسر منم پپتی میخوره بخاطر اینکه به لاکتوز حساسی ...

آخه ديگه كاملا خوب خوب شده بود يك سالشم شده بود دوتا دكتر آلرژي نوزادان گفتن عوضش كن

وقتي مياد تو گلوش قشنگ معلومه قورتش ميده واذيت ميشه صداي قورت دادنشم مياد انقدر كه زياده

خوب بعد خوب شیشه میگیره و عده های شیرشو خوب و کامل میخوره با این حالش؟

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2706