2726
عنوان

لابد قسمت خرافه نیست،هست واقعا

150 بازدید | 9 پست

خیلی دعا کردم نمیدونم خیلی از نظر هرکس یه اندازه ست

ولی اندازه ای که برای هیچی انقدر دعا نکرده بودم

خیلی دست به دامن امام و امامزاده ها شدم

خیلی قسم دادم که بشه وزندگیم درست شه

شوهر نامردم که با بی رحمی جلو چشمم به دوستم محبت کرد و بهم خیانت جنسی و عاطفی کرد و بعدش بازم پاش واستادم و دست به دامن خدا شدم که درست شه ولی باز همون که بود...

بی رحم تر بهم گفت دوستت ندارم و کلب توهین و تحقیر 

خیلی شکستم ولی تلاشمو کردم کوتاه اومدم گذشت کردم ولی هر دفعه از دفعه قبل بدتر شکستم

چیزی کم ندارم جز عشق جز محبت کسی که دوسش داشتم

و از خدا فقط همینو خواستم که سرش بخوره به سنگ زندگیم درست شه ولی میدونید هیچی نشد

نذر کردم دعا کردم توسل کردم توکل کردم

قسم دادم چله گرفتم....

به قول شهرزاد وقتی من به هر دری زدم و نشد

لابد قسمت خرافه نیست

هست، واقعا

دیگه بریدم خدا...دست خودت همه چی

خسته شدم انقدر خواستم و نشد 

دیگه هیچی نمیخوام :(

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

الان بازم میخوای با این آدم زندگی کنی؟ 

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان بازم میخوای با این آدم زندگی کنی؟ 

نه 

میدونی شاید خنده دار برسه

هی تصور میکنم بشه ادم اول بشه اونی که بود

بفهمه و منم نشم مطلقه تو22سالگی

دلم شکسته ولی مرهم دلم دعا بود و خدایی که براش معجزه چیزی نیست

ولی نمیشه 

قسمت من نیست

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
نه  میدونی شاید خنده دار برسه هی تصور میکنم بشه ادم اول بشه اونی که بود بفهمه و منم نشم مطلق ...

من تو 14 سالگی داشتم طلاق میگرفتم مادر نفرین نداره ولی خدا خودش ببخشدش منو برگردوند تو اون زندگی الانم با دوتا بچه میگم خاک برسرم که برگشتم... افسوس اونم هزاربار

شما چند وقته ازدواج کردی؟ بچه هم داری؟ 

اگه نداری جدا شو بزاریه مررررد وارد زندگیت بشه خوشبختی رو بفهمی من فکر میکنم شما از طلاق می‌ترسی 

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم
من تو 14 سالگی داشتم طلاق میگرفتم مادر نفرین نداره ولی خدا خودش ببخشدش منو برگردوند تو اون زندگی الا ...

من 4سال ازدواج کردم 22سالمه بچه هم ندارم

اره خیلی میترسم که بعدش چی به سرم میاد

من 4سال ازدواج کردم 22سالمه بچه هم ندارم اره خیلی میترسم که بعدش چی به سرم میاد

وای وای از دست تو 

ببین دختر خاله من سه ماه پیش طلاق گرفت بایه خانواده افتضاح اخلاقش گند ریخت وقیافه اصلا نداره تا طلاق گرفت آهان 31 سالشه بچه هم داره انداخت پیش شوهرش از قضا شوهرش فوقالعادههه خوشگل و پولدار.. فقط کره با اشاره یا پیامک باید باهاش حرف میزدی اونم بعد طلاق رفت زن گرفت که اونم کرولاله از قضا فکر کن بچه رو بدی بین دوتا کرولال بزرگ شه

تا طلاق گرفت خواستگار پشت خواستگار همین دوهفته پیش یزد شوهر کرد بهترین شوهر گیرش اومد

خواهرم چند سال بایه معتاد زندگی کرد حتی ارثیه خواهرمو بالا کشید هرچی گفتیم طلاق بگیر گفت نه طلاق بگیرم و برم خونه خواهر که اونام شوهر دارن برادرام زن دارم اینجا خانوم خونمم خلاصه کارد به استخوانش رسید طلاق گرفت دوماه رفت سرکار یه روز داداشم ودوستش رفتن دنبالش از سرکار همونجا عاشقش شد عقد کردن دوتا بچه هم دارن میگه وقتی با اون شوهر به خودم میگفتم خانوم خونه میخوام خودمو بکشم 

اشتباه نکن دوروز دیگه بابچه پاسوز بشی 

من 18 سالمه ها ولی از بچگی تو دادگاه بزرگ شدم هر دفعه سره مس/له ای خانوادم خیلییییی پرجمعیت چیزایی از سر گذروندم که حتی به فکر کسیم نمیرسه هرروز غم یه خواهر و یه برادر و..... 

ببین اینجوری همش تو داری ناز اونو میکشی نمیدونی چه کیفی داره یکی پیداشده نازتو بکشه از ناراحتیت ناراحت شه

من دوتا بچه دارم وگرنه صدباره طلاق میگرفتم

اصلا طلاق گرفتن به دوباره شوهر کردن نیس نفس میکشی نفس من خواهر دیگم شوهرش مرد 10ساله شوهر نکرده الان 7 روز هفته یا مسافرته یا باشگاه یا سینما یاپارک ورزش صبحگاهی کوهنوردی جمعه دوره خونه دوستان میگه مگه مرض دارم دارم شوهر کنم؟ الان میفهمم زندگی یعنی چی یه شوهر بیاد بالا سرم بشینم بپزم و بشورم خوب چطوری خوشبخت ترم؟ این طوری یا اون طوری؟ 

باور کن فقط دلم میخواد شوهرم یه گزک دستم بده ببین چطور طلاقمو باهمین دوتا بچه میگیرم