2737
2734

میخام طلاق بگیرم شوهرم معتادع خیلیم بلده روزگاره میترسم بفهمه شکایت کردم بذاره تا چندماه بره اذیتم کنه من دوستدارم زودتر طلاقموبگیرم تموم شه بره ..ی جایی قبلا واسه ترگ کردن مراجعه کرده این شاید مدرک باشه ..چیزدیگ ای ازش ندارم الانم خونه خودم نیستم فاصله ام باهاش۴۰۰کیلومتره نمیدونم برگردم خونم درخواست بدم یاازهمین جا درخواست بدم ..مهریه ام هم میخام ..کمه ولی میخام..نمیدونم چیکارگنم یگی راهنماییم کنه اعتیادشم خیلی بده هرویین میکشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@کتی_جون1856    

عزیزم این دوستمونو کمک میکنی?

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

با پرونده اعتیادش برو تو محل زندکی خودت شکایت طلاق کن طبق بند عقد نامه طلاقت صادر میشه و مهریتم باقی میمونه

اول سعی کن با اعتیادش طلاق بگیری

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2738
یعنی چی ؟یعنی درخواست طلاق ندم؟شکایت کنم ازش؟؟اگ. دادگاه نیادمحکومه؟

درخواست طلاق بده در کنارش برا مهریه نفقه شکایت کن بگو معتاد ه اگه نیاد حکم جلبشو میدن اگه بازم گیرش نیاری طلاق غیابی 

2706