2733
2734

باردار الان نیستم ولی اومدم بگم منم زیاد میخوابیدم

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من زیاد نه. ولی بخواب تا میتونی .میگن اخراش نمیتونیم بخوابیم بعد به دنیا اومدن نی نی هامونم که دیگه هیچ

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
2738
اونک اره. من امروز بد ترسی خوردم هفته پنجم یعتی توی تشکیل قلبش اثر میزاره؟

نه بابا عزیزم استرس نداشته باش

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
من هی میخوابم یه بچه هم دارم مامانم میگه تو ب بچت نمیرسی همش میخوابی😐

عزیزم دست خودت نیست که دوره بارداری ها باهم فرق میکنه شاید سر اولی اینطور نبودی ولی الان اینطوری دست خودت نیست که 

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
عزیزم دست خودت نیست که دوره بارداری ها باهم فرق میکنه شاید سر اولی اینطور نبودی ولی الان اینطوری دست ...

آره منم ب مامانم میگم دست خودم نیس همش دوس دارم بخوابم بم میگه خوابتو تنظیم کن سعی کن نخوابی🤦‍♀️

2706