2726
عنوان

کسانی که با ivf الان بچه دارن میان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 54 پست
سه دوره بکن منم کردم حداقل از دست تخمک اهدایی نجات پیدا کردم

من اگه تخمک داشته باشم که نیازی به ivf نیست. همسرم سالمه

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تخمک اهدایی رو نمیدونم فقط یکی گفت حدود ۳ تومن اون خانومی که تخمک میده میگیره

قدم اول هم اینه که یا دکتری انتخاب کنید که ای وی اف انجام میده یا تشریف ببرید مرکز ناباروری و تحت نظر پزشکای اونجا باشین

اونا پرونده شما رو میبینن و درمان رو شروع میگنن

اگه همون ماه که پانکچر انجام شد بخواید انتقال جنین بدید تقریبا دو سه ماه بیشتر طول نمیکشه

من خودم ای وی اف کردم بار دوم مثبت شد

خوب سرگرم نی نی شون هستند منم دادم باباش الان وگرنه جواب نمیدادم

خدا حفظش کنه براتون

چند وقتشه؟

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
2728
من اگه تخمک داشته باشم که نیازی به ivf نیست. همسرم سالمه

خ اگه دیگه تخمک نداری اهدایی بگیر وی با پیاز درمانی و تقویت خیلی زود به نتیجه میرسی

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
تخمک اهدایی رو نمیدونم فقط یکی گفت حدود ۳ تومن اون خانومی که تخمک میده میگیره قدم اول هم اینه که ...

الحمدالله

ممنون که گفتی

با تخمک خودت؟

عزیزم من آدرس یه تاپیک رو دارم که همشون با آی وی اف باردار شدن اگر خواستی بگو بهت بدم برو از اونجا س ...

لطفا بهم‌بده

بله البته تخمک هام ضعیف بودن و جنینها کم بود ولی خداروشکر مثبت شد

یکی از دغدغه های بزرگ من پیدا کردن یک نفر بزای تخمک اهدایی هستش

میشه زمان بذاری و بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

من تخمک کمی داشتم و گفتن برو اهدایی بگیر ولی دکتر گفت یه بار رو خودت ازمایش میکنیم داروهای خیلی قوی داد منم قبلش پیازدرمانی کردم و تو سیکل هم روزی سه تا لیوان اب هویج یه عدد بلدرچین کبابی و کباب گوشت یا مرع شیر سویا خودسویا و کلی چیزهای مقوی خوردم وقتی رفتم پانکچر ۱۲ تا تخمک داشتم که ۸ تا سالم بود ولی شوهرم صعیف بود و بار اول نگرفت بار دوم شوهرم هم تحت درمان شد عمل کرد و سه ماه دارو خورد دست اخر ۸ تا تخمک سالم و سه تا جنین داشتم و الان یه بچه گوگولی داریم

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2706