2726

بچه ها سه ساله حاجت میخوام ختم 40 روزه دعای توسل مقاتل حدیث کسا سوره یس مزمل حشر واقعه طه و احزاب ختم هفتگی و 40 روز روزی 133بار یاکاشف الکرب گفتم حاجت نمیگیرم که نمیگیرم 😢😢😢😢پس من چیکار کنم دردمو به کی بگم چقدر التماس خدا کنم چقدر گریه کنم من آخه خدایاااااااااااااااااااااااااااااااا😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید حاجتت به صلاحت نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

دعای مشلول امتحان کردی؟ یا ختم ۱۲۴ هزار صلوات

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

پس یک سال از من عقبی 

من 4 ساله تو این راهم با همین شرایط 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

انشاالله که حاجت روا شی عزیزم 

حتما یه مصلحتی هست 

از درگاه خداوند ناامید نباش

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

حاجت رواییت نزدیکه. 

❤️🧡الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ***موفقیت در کنکور هم  هدفمه طی یک سال*** میخواماستاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر  خدایا از تو میخوام که  قدرتشو بهم بدی تابتونم انجامش بدم پس کمکم کن که بتونم***خدایا چگونه تورا بخوانم حال انکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم حال انکه تو تویی.**** الاهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم***

چله زیارت عاشورا گرفتی؟

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!
2706