1600
1480

بچه ها سه ساله حاجت میخوام ختم 40 روزه دعای توسل مقاتل حدیث کسا سوره یس مزمل حشر واقعه طه و احزاب ختم هفتگی و 40 روز روزی 133بار یاکاشف الکرب گفتم حاجت نمیگیرم که نمیگیرم 😢😢😢😢پس من چیکار کنم دردمو به کی بگم چقدر التماس خدا کنم چقدر گریه کنم من آخه خدایاااااااااااااااااااااااااااااااا😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

دعای مشلول امتحان کردی؟ یا ختم ۱۲۴ هزار صلوات

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته یعنی بااااااااید اتفاق بیفته چون از خدا خواستم و میدونم نه نمیاره اما داره امتحان صبر ازم میگیره💖💖💖تیکرم برای رسیدن به آرزومه🌹🌹تا قبل از نوروز۹۹ به آرزوم میرسم یقیییییین دارم. دوست مجازی من برای آرزوم یه صلوات یا یه آمین بگو🙏🙏🙏🙏
1546

مث من😫😭😭😭

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با من دعوا نکنید...من مثل بقیه نیستم...من شلوارتونو در میارم😎😎      شاعر میگه...من آدم خوبی بودم بخاطر تو بد شدم😪..........                       ❌ تیکر بارداری نیست❌...          واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید❤️
1432

حاجت رواییت نزدیکه. 

❤️🧡الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ***موفقیت در کنکور هم  هدفمه طی یک سال*** میخواماستاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر  خدایا از تو میخوام که  قدرتشو بهم بدی تابتونم انجامش بدم پس کمکم کن که بتونم***خدایا چگونه تورا بخوانم حال انکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم حال انکه تو تویی.**** الاهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم***
1601
چطوریه دعای مشغول یه چیزی میخوام سریع باشه

مشلول عزیزم

اسم خداس

خیلیییییی آرامبخشه

یا نذر کن روزی یکبارتا ۴۰ روز

یا روزی دوبار تا ۲۰ روز

یا روزی۳ بار تا ۷ روز

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته یعنی بااااااااید اتفاق بیفته چون از خدا خواستم و میدونم نه نمیاره اما داره امتحان صبر ازم میگیره💖💖💖تیکرم برای رسیدن به آرزومه🌹🌹تا قبل از نوروز۹۹ به آرزوم میرسم یقیییییین دارم. دوست مجازی من برای آرزوم یه صلوات یا یه آمین بگو🙏🙏🙏🙏

.

•| دعٰا بڪݩ؛🙃

ولے اَگـر اِجابَٺ نَشُد،💔

با خُدا دَعوا نڪݩ! |•

میانِه ات با او

بہ هم نَخورد

چوݩ تو جاهلی 🌾

و او عــالم و خبیــر ...

|حاج اسماعیل دولابی|✨

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
1547