2733
2734

ممنون میشم که بدون گاردگرفتن نظرتونو بگید چون هر کدوم از ماها علاوه برا اینکه عروس به خونواده هستیم خودمون هم در نقش خواهرشوهر ومادرمونم در نقش مادرشوهره  صد البته که منکرنمیشم برای یه  رابطه خوب باید هر دوطرف خوب باشن ولی یه سری از کارا وسیاستا هست که اگر اوناروبدونیم خوب میتونیم این رابطه رو مدیریت کنیم که خانواده شوهرازمون دلخورنباشن وازهمه مهمترخودمونم آرامش داشته باشیم من که خودم متاسفانه خیلی ساده ام و اصلا سیاست ندارم ولی میبینم یه عده ازعروسا خوب سیاست رفتاری باخانواده شوهرو بلدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا چجور باید بود من هفته ای یکبار با شوهرم میرم خونه مادرشوهرم وتو طول هفته بهشون زنگ نمی زنم  اصلا تابحال تنها نرفتم اوناهم ازاین قضیه دلخورن و میگن عروسمون سرده محلمون نمیزاره

2728

مثل عروس دومی ما 🤩 کل فامیل عاشقشن همه دعا میکنن مثل  عروس ما داشته باشن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

من همون اول خیلی باهاشون مشکل نداشتم و ندارم اما ازسر بی سیاستی یه سری رفتارا ازم سر زده که باعث شده منو بد فرض کنن کلا در کلام وگفتارباهاشون راحتم مثلا اونروز از  یه چیزی تعریف کردم مادرشوهرم گفت اینجورنگو پسرم ناراحت میشه دلخورمیشه

2738
چطوره مگه

شدیدا مهربون و اجتماعی و براش هیچ فرقی نمیکنه خونه پذرشوهرشه یا خونه پدرش . رفتارش همه جا یکسانه پر از اصالت و نجابت و خالی از عقده و حسذدت و خاله زنک بازی 💗💗💗پدر خدابیامرزم همیشه میگفت فلانی برکت خونمه 🌹🌹🌹

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
شدیدا مهربون و اجتماعی و براش هیچ فرقی نمیکنه خونه پذرشوهرشه یا خونه پدرش . رفتارش همه جا یکسانه پر ...

شده تابحال چیزی بگه درمورد برادرتون مثلابچه روسپردم به برادرت  برادرت نتونست از بچه مراقبت کنه 

معلومه خیلی عاقل وباسیاسته ک شماکه خواهرشوهرشی ازش تعریف میکنی

همیشه همه ازش تعریف میکنن واقعا برادرم شانس اورد

2706