1600
1480
خوب پس میریم سر کارای کلیشه ای  میتونی ی جایی با نمک بنویسی نی نی سایت عکس بگیری بفرستی

اوکی بزار

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗میشه یه صلوات بفرستید که تیکرم واقعی بشه💗

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

اونجا که گفته دوبار بزن رو مول باید چه کار کنم

دختری که دیوانه باران است.......       و فقط صدای باران آرامش میکند......   من یه دختر زمستونی هستم❄ ❄ ❄ آسمان هم بهم میگن آخه میگن شبیه آسمونی یه دوستی دارم که بهم میگه آسی مرموزه 😶 اون یکی دوستم بهم میگه آسمون همیشه ابری ☁ ☁ یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدفی در دل دریا ( آخه اسم خودش دریاست ) 🌊 🌊 من یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدف کو مرواریدت ( آخه اسم خودش مرواریده ) این هم از دوستای من 😊                                                         من یه دختر ناراحت هستم 😢 😔 دلم همیشه گرفته 😔 آرزو های زیادی دارم... ولی مطمئن هستم که یه روز به آرزوهام میرسم میشه برای رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستی 💖 اگه فرستادی لایک کن تا من هم برات صلوات بفرستم ممنون🌸🌸                     من کسی هستم که همه بهش ضربه زدن ولی دلش نیومد به کسی ضربه بزنه 😊
@آوای،من    عاشقتم 💓 ⁦(◠‿◕)⁩

دوستان تگ کن بیان کسی نیست 😒

@سوگند22    

@جواهری_در_نی_نی_سایت    

کسیو یادم نمیاد 😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
1537
@وحشی_ترر   میای بازی؟؟😂😂😂

بگو آفلین 😢

دختری که دیوانه باران است.......       و فقط صدای باران آرامش میکند......   من یه دختر زمستونی هستم❄ ❄ ❄ آسمان هم بهم میگن آخه میگن شبیه آسمونی یه دوستی دارم که بهم میگه آسی مرموزه 😶 اون یکی دوستم بهم میگه آسمون همیشه ابری ☁ ☁ یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدفی در دل دریا ( آخه اسم خودش دریاست ) 🌊 🌊 من یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدف کو مرواریدت ( آخه اسم خودش مرواریده ) این هم از دوستای من 😊                                                         من یه دختر ناراحت هستم 😢 😔 دلم همیشه گرفته 😔 آرزو های زیادی دارم... ولی مطمئن هستم که یه روز به آرزوهام میرسم میشه برای رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستی 💖 اگه فرستادی لایک کن تا من هم برات صلوات بفرستم ممنون🌸🌸                     من کسی هستم که همه بهش ضربه زدن ولی دلش نیومد به کسی ضربه بزنه 😊
بگو آفلین 😢

دستتو بزار رو یکی از سوراخ ها😂😂 بعد بزن رو مولی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میخوای باهات دعوا کنم؟ من مریضم اعصابمم خرابه ، اینجوری از بی حوصلگیم در میای

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .
@jiaresh   بیا بازی😭

حقیقت🤣

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1578