1600
1541

هلیکوپتری بزنم برات،؟؟؟؟؟؟😉

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

🥳🥳💃💃💃💃💃💃

خدایا دارم با آخرین توانم مقاومت میکنم خودت هوامو داشته باش لطفا 🥺 خدای مهربونم لطفا در برابر صبرم منو به بهترین نحو به خاستم برسون آمین 🙏🌺زبان گوشیمو انگلیسی کردم حس لاکچری بودن بهم میده 😁 به زودی تاپیک میزنم و میگم به ارزو هام رسیدم ان شاءالله ،شایدم تاپیک نزنم 🤔🤷‍♀️ولی مطمنم به ارزو هام میرسمخدایا لطفابهترین هاروبرام رقم بزن شکرت  میشه فقط یه بار دیگه بغلت کنم چرا هرچی گریه میکنم برنمی گردی پدربزرگ مهربونم  دلم خیلی برات تنگه دارم با گریه مینویسم  دل تنگتم 😭من به همه ی ارزو هام میرسم ان شاءالله صلوات لطفا❤❤✌  لطفا برای طول عمر همه پدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرستید❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  
1432

پاشم برات بندری برقصم؟😐

با وطن فروشا صحبتی ندارم لطفا منو ریپلای نکنن چون به شدت ازشون بدم میاد...⛔در خواب بودیم که سردار اول سردار سلیمانی را با پهپاد شهید کردند،مبادا در خواب باشیم و سردار دوم سردار حاجی زاده را با جنگ نرم و رسانه شهید کنند/حالا یه صلوات بفرستید تا ادامشو بگم*اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم*/دوستان من یک ایرانی مسلمانم،هم عاشق اسلام هم عاشق خاک وطنم/پست ترین انسانها چه کسانی هستند؟کسانی که در تصرف کشورشان با دشمن خود همکاری میکنند،زیرا میهن مادر است،آنها کمک میکنند دشمن بر مادرشان مسلط شود...پس مجددا میگم لطفا وطن فروشا اصلا منو ریپلای نکنن چون ازشون متنفرم.حالا به وطن پرستا بگید ساندیس خور اصلا من رییس یاکوزای ساندیس سیب موزم😎🖐/من بزرگترین مافیای باند ساندیس فروشا هستم 😎🖐/من اگر روزی سه تا ساندیس نخورم روزم شب نمیشه/خوب شد؟؟؟؟جمع کنید بابا هی ساندیس خور ساندیس خور،چی میگید وجدانا؟مگه عقل ندارید؟ساندیس کجا بود؟اصلا مگه تولید میشه هنوز؟اگر با من صحبتی داری منطقی صحبت کن،شان خودتو با تقلید طوطی وار از اراجیف دشمن و وطن فروش پایین نیار،تا کم میارید ساندیس خور ساندیس خور راه میندازید،جمع کنید بابا/اگر دفاع از اسلام،رهبری،شهدا و نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ساندیس خوریه اقا من بزرگترین وارد کننده و صادر کننده ساندیسم،اصلا من ساندیس فروشم😎✌خوب شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بندری میخوای یا عربی برقصم

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه منم تیکر واقعی داشته باشم خداجونم من مطمئنم که تا تموم شدن این تیکر منم باردار میشم و بچه های سالم به منم میدی        رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍
1563

😐 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از ندا ها سوی ما اید صدا 💙❤️💚 هی تویی که داری امضامو می خونی! اره با خودتم، امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
1578