2733
2734
عنوان

هاله خیلللللللی کمرنگ بی بی چک یه هفته بعد از تاخیر

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 41 پست
بارداریم پوچ بود و هفته پایین نیاز به جلوگیری نیست 

عزیزم شوهرت ازمایش داده؟اخه بارداری پوچ امکان داره همسرتم مشکل داشته باشه.تهرانی؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
احتمال زیاد اره به خاطر سقطه

اوکی مرسی خودمم فک میکنم بخاطر سقط باشه اخه من به این راحتیا باردار نمیشم که

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ده روز خونریزی داشتم و وقتی همش دفع شو دیگه خونریزیمم قطع شد ..از 15 سقط شروع کردم دوفاستون خوردم ...

فردا یه بی بی چک بزار اگه از این پرنگتر بود حامله ای

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
عزیزم شوهرت ازمایش داده؟اخه بارداری پوچ امکان داره همسرتم مشکل داشته باشه.تهرانی؟

منتطر پریودم بودم که بیایم تهران همه ازمایشاتو انجام بدیم ..نوبت داشتم با دکتر رزاقی فردا ..که دیگه نمیتونم برم 

2731
اخه چرا دوفاستون خوردی

اخه نوبت داشتم میخواستم پریود شم که بتونم برم دکتر .. مگه دوفاستون باعث پریود نمیشه ؟  من همیشه هفت روز بعد قطع قرص پریود میشدم

2738
اخه نوبت داشتم میخواستم پریود شم که بتونم برم دکتر .. مگه دوفاستون باعث پریود نمیشه ؟  من همیشه ...

شاید تازه سقط کردی عملکرد بدنتو بهم زده....

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
منتطر پریودم بودم که بیایم تهران همه ازمایشاتو انجام بدیم ..نوبت داشتم با دکتر رزاقی فردا ..که دیگه ...

الان یکی بهم دکتر اعظم السادات مهدوی معرفی کرد زدم نت دکتر خیلی خوبیه پیش ایشونم ی سر برو .میگن خیلی حاذقه

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
اوکی مرسی خودمم فک میکنم بخاطر سقط باشه اخه من به این راحتیا باردار نمیشم که

عزیزم انشالله که بارداری میشی ولی اول ببین علت سقط چی بوده برطرفش کن.یه مدت استراحت بده رحم. بعد با خیال راحت اقدام کن انشالله یه بچه سالم و خوشگل نصیبت بشه

2706