2726

اصلا میشه اعتماد کرد بعد اینهمه تاخیر یه هاله خیللی محو افتاده .. در ضمن 38 روزه سفط کردم و هنوز پریود نشدم ممکنه بخاطر بتای قبلی اینم هاله انداخته باشه 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بعد سقط یعنی قبل۴۰روز رابطه بدون پیشگیری داشتی؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

در ضمن دوفاستون هم خورده بودم ولی الان 15 روزه که قطعش کردم و خبری نیست فقط روز موعدم یه روز لکه بینی داشتم ..دیگه هیچی 

اگه مديکوره الکی همینجوری هاله می ندازه.من خیلی تجربه دارم .یکیش همین چندروز پیش هاله انداخت و فرداش ...

نه مارک روژان

من سقط ک کردم ده روز خونریزی داشتم.بعد از۲۰ روز هم پریود شدم

من ده روز خونریزی داشتم و وقتی همش دفع شو دیگه خونریزیمم قطع شد ..از 15 سقط شروع کردم دوفاستون خوردم که سر موعد قبلی پریود شم ولی از قطع دوفاستون دو هفته گذشته 

عزیزم بعد سقط یعنی قبل۴۰روز رابطه بدون پیشگیری داشتی؟

بارداریم پوچ بود و هفته پایین نیاز به جلوگیری نیست 

من ده روز خونریزی داشتم و وقتی همش دفع شو دیگه خونریزیمم قطع شد ..از 15 سقط شروع کردم دوفاستون خوردم ...

اخه چرا دوفاستون خوردی

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
2706