2726
عنوان

کدومتون فک نمیکردین ب سرنوشت الانتون دچاربشین؟چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3194 بازدید | 225 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند روز پیش داشتم به همین فکر میکردم

هرگز هرگز فکر نمیکردم انقدر سختی بکشم و تو اوج جوونی درگیر یه دردی بشم که هیچ دکتری نتونه تشخیص بده

هیچوقت فکر نمیکردم انقد توان و تحملم بالا باشه.خدایا شکرت

2728

صدا شوهرم ضبط کردم با یکی داشته حرف می زده گفته داداشم گفته از زنت زور شو وبچه دار شو اگه پول خواستی بگو برات کارت به کارت کنم 

الهی به زمین گرم بخوره من صدقه خورم اخه....

با تولد رنج ما آغاز شد...رنج افتادن 

فکر نمیکردم خواستگار قبلیم از پراید هاچبک برسه به لکسوس😃😃هنوز بعد دوازده سال گیجم😃😃

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
فکر نمیکردم خواستگار قبلیم از پراید هاچبک برسه به لکسوس😃😃هنوز بعد دوازده سال گیجم😃😃

ینی چی؟؟؟

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.
مثل منی تو‌ هم

کاش خدا نگامون کنه یکم

من ک بی حس شدم ب همه چی و همه کس

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
چرا؟ خیلی سخته خیلی و خیلی نیاز به عشق و همدم دارم

من دو بار ازدواج کردم فک کن ۱۴ سالم بود ازدواج اولم خیلی تلاش کردم ولی هر مردی لیاقت زندگی کردن نداره باورت نمیشه تو هر دو زندگی کلی فداکاری کردم پشیمونم 

دیگه داره بیست وهفت سالم میشه و هیچی تو زندگیم ندارم هیچی 😭این روزا فقط، دست ب دعام 

کاش شروع کنی ی هنری یاد بگیری 

برنامه نویسی 

حسابداری 

ارایشگری و...

اینطوری بیشتر تو حمع و اجتماع و چشمی و شرایط هزدواجتم فراهم میشه 

دعا و ذکر و نمازم فراموش نکن 

تازه سنتم اونقدرام زیاد نیس!!!

2706