2726
عنوان

کدومتون فک نمیکردین ب سرنوشت الانتون دچاربشین؟چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3194 بازدید | 225 پست
آره بابااین چه جمله بندیه فک کردم حامله ای😂😂😂خب عزیزم ازفردابروتواقدام پس😂😂

برم ببينم ميتونم اديتش كنم يا نه😂😂😂

اقدامم خيلي وقته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم معدل اول بودم😢همه سر کارن و من نهههه

هیعی روزگار لعنتی.خدا لعنت‌کنه مدیر و معاون مدرسمونو که من رو گول زدن.وگرنه من حالا تو همون رشته مورد علاقم سر کار بودم نه یه تحصیلکرده بیکار.به جز بچم انگار موفقیت دیگه ای نصیبم نشد.نمیدونم شایدم به خاطر بچگی و انتخابای نادرست خودم بود.😭

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
2728

فکر نمیکردم انقد تو حسرت ی جنس مخالف بمونم ک بیاد تو زندگیم فکر میکردم هر وقت اراده کمک میتونم ازدواج کنم. فکر نمیکردم بیکار بمونم فکر نمیکردم موفق نشم تو زندگیم فکر نمیکردم انقد حسرت داشته باشم تو این سن 

اه 😭

😁دعاا كن زودتر باردار بشم

توو خيلي مهربوني خدا دعاتو گوش ميكنه😍😘😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من هیچ چی تو زندگی کم ندارم جز شوهر: بی شوهری  افسردم کرده

امیدوارم یه کیس مناسب پیدا کنی برای ازدواج❤

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
فکر نمیکردم انقد تو حسرت ی جنس مخالف بمونم ک بیاد تو زندگیم فکر میکردم هر وقت اراده کمک میتونم ازدوا ...

توخودمنی٬چندسالته؟

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.

بالاخره یک روز از اینجا میروم

از مرتب کردن صبح به صبح تختخواب

از رژهای ملایم و ضد چروک های حوالی سی سالگی

از کیفم را برمیدارم میروم اداره

از آدم های فکر میکنم خوشبخت تر ماشین های بغل دستی

از سلام های بی جان تکراری

سال ها قبل؛ خیلی سال قبل

یک روز برای همیشه از اینجا میروم

انقدر دور تا فردایش که امروز است

این شکلی نباشد؛ می فهمی...؟!

تو تا حالا سال ها قبل از اینجا رفته ای

که سال ها بعد به اینجا نرسیده باشی؟!

هر مردی نیاز دارد گاهی زنی فانوسی جلوی او بگیرد و او را ببیند، هر زنی هم نیاز دارد مردی به او بگوید بس است. هر زنی نیاز دارد مردی محکم او را بغل کند و او را نگه دارد. شاید ظاهرش دیکتاتوری باشد. اما زن به خاطر زن بودنش،خیلی پراکنده و پخش است ونیاز دارد که مردی، این پراکندگی را جمع کند. انسجام و متمرکز شدن مال آنیموس است. اگر هم زنی مردی در زندگی اش نیست، زنان این انرژی را باید از آنیموس درونشان بگیرند.
2706