1542
1480

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

بالاخره یک روز از اینجا میروم

از مرتب کردن صبح به صبح تختخواب

از رژهای ملایم و ضد چروک های حوالی سی سالگی

از کیفم را برمیدارم میروم اداره

از آدم های فکر میکنم خوشبخت تر ماشین های بغل دستی

از سلام های بی جان تکراری

سال ها قبل؛ خیلی سال قبل

یک روز برای همیشه از اینجا میروم

انقدر دور تا فردایش که امروز است

این شکلی نباشد؛ می فهمی...؟!

تو تا حالا سال ها قبل از اینجا رفته ای

که سال ها بعد به اینجا نرسیده باشی؟!

هر مردی نیاز دارد گاهی زنی فانوسی جلوی او بگیرد و او را ببیند، هر زنی هم نیاز دارد مردی به او بگوید بس است. هر زنی نیاز دارد مردی محکم او را بغل کند و او را نگه دارد. شاید ظاهرش دیکتاتوری باشد. اما زن به خاطر زن بودنش،خیلی پراکنده و پخش است ونیاز دارد که مردی، این پراکندگی را جمع کند. انسجام و متمرکز شدن مال آنیموس است. اگر هم زنی مردی در زندگی اش نیست، زنان این انرژی را باید از آنیموس درونشان بگیرند.
1546
😁دعاا كن زودتر باردار بشم توو خيلي مهربوني خدا دعاتو گوش ميكنه😍😘😘

😍😍😍😍😍😍😍 عزییییییزم مهربونی از خودته حتما دعات میکنم عشقم

امروز به مامانم گفتم ناهار چی داریم؟                           گفت مروری بر رویدادهای هفته     
😍😍😍😍😍😍😍 عزییییییزم مهربونی از خودته حتما دعات میکنم عشقم

قربونت بشممم ك😍😍❤️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
8
فكر نميكردم انقد منتظر بي بي چك مثبت باشم❤️❤️❤️

منم دقیقا همینطور همیشه فکر. می کردم راحت بچه دار میشم

اگر می دانستیم فرصت های با هم بودنمان چقدر محدود است نامحدود یکدیگر را دوست می داشتیم،عمر بسیارکردن آرزوی همگان است اما خوب زیستن آرمان اندک مردمانی است...

من .فک نمیکردم بخاطر ازدواجم قید تمام دوستامو فامیلارو بزنم.فکرنمیکروم خدا بهم دوقلو بده ولی تو ماه ۶ ازم بگیره دیوونه دارم میشم احساس میکنم بزرگترین شکست زندکیمو خوردم

فرشته های نازم پرکشیدن از پیشم و رفتن پیش خدا.دعام کنید باردارشم و یه بارداری راحت داشته باشم.دلم دوقلوهامو میخاد خداااا😢😢😢😢😢😢
1601
منم دقیقا همینطور همیشه فکر. می کردم راحت بچه دار میشم

انشالله به زوودي مامان ميشيم

شما زودتر از من ❤️❤️❤️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

هیچ وقت فکر نمیکردم حسرت روزای مجردیم و بخورم 

تنهایی، چه از نظر منطقی چه از نظر تجربی، ربطی به تنها بودن ندارد. آنچه درباره تنهایی مهم است شمار افرادی نیست که دوروبر آدم هستند، بلکه احساسی است که فرد از رابطه‌اش با دیگران دارد..👀👣

روزی برسه که 5 ماه با مادرو برادرام قهر باشم. حتی از دور هم ندیدمشون

شعور سطوح مختلفی داره، بالاترین سطح شعور نادیده گرفتن بی‌شعوراست.                                                  زندگی من به تو چه... حتی شما دوست عزیز💙
1578