1596
1578

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546
فكر نميكردم انقد ذوق و شوق بي بي چك مثبت رو داشته باشم

اوااا مگه مثبت شده؟😍😍😍

گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

فکر نمیکردم حسرت دیدار خانوادم رو بکشم و فقط سالی یکی دوبار ببینمشون

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم،ز گوشه گوشه ی دنیا فقط شش گوشه میخواهم....
1566
اوااا مگه مثبت شده؟😍😍😍

نه

فك كنم بد جمله بندي كردم 

منظورم انتظارش بود😅😅

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

من.اصلا فکرشو نمیکردم ازدواجم اینطوری باشه یا اینکه با وجود رتبه یک مدرسه بودن حالا بیکار تو خونه باشم و دوستام که از من تو درس ضعیفتر بودن الان سرکار باشن.یا اینکه بچه اولم تو هفته های بالا خفه شه و علتش غلظت خون خودم باشه.

1396

من

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
نه فك كنم بد جمله بندي كردم  منظورم انتظارش بود😅😅

آره بابااین چه جمله بندیه فک کردم حامله ای😂😂😂خب عزیزم ازفردابروتواقدام پس😂😂

گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
1480