2726
عنوان

اولین دعوامون توی ۳ سال!!!

671 بازدید | 78 پست

با فرد مورد علاقم

بعد از یک هفته زنگش زدم پیش دوستش بود ۵۰ ثانیه حرف زد بعدم گفت دوست دارم (همیشه آخر مکالمه هامون میگه) منم گفتم آره مشخصه اونم قطع کرد چون واقعا بهم برخورد بعد از اینهمه روز زنگ زدم این برخورد رو بکنه 

نیم ساعت بعدش یه عالمه زنگ زدم رد داد 

پیام دادم ک چرا جواب نمیدی میشه اگه خواستی رابطه رو تموم کنی مثل یه ادم بالغ نه بچه بهم بگی که الهه خسته شدم الهه میخوام تمومش کنم بهتر از اینهمه تحقیر شدنه منم آدمم

اونم جواب داد زنگ بزن

زنگ ک زدم گفت حتما کار داشتم ک جواب ندادم تو گفتی آره میدونم در جواب دوست دارم ،بعدش پشت سر هم زنگ میزنی گفتم حتما کارت داشتم گفت حالا بگو کارتو گفتم اگه خواستی رابطمون رو تموم کنی بهم بگو اونم گفت رابطه خوبه اونم درحد روزی یبار زنگ (چون بعضی وقتا چند بار زنگ میزدم) منم گفتم آهاا

بعد گفت والا تو هروقت زنگ زدی من هرجا بودم جوابتو دادم 

منم کاملا برداشت کردم ک با منت حرف میزنه گفت میخوام برم دوستم اومده دنبآلم گفتم باشه برو ولی من اینو فهمیدم ک اگه بگن الهه داره میمیره و دوستت بگه بریم شمال با دوستت میری شمال گفت آره الان همه جیزو بهم ربط بده کلا تو درست میگی من هیچ اراده ای از خودم ندارم

بعدم خدافظی کرد 

اینکه گفتم رابطه رو تموم کنی برا پارسال بود که بی حرف رفت و جوابمو دیگ نداد

برا همین اینارو بهش گفتم 

فراموش خواهی شد چنان ک گویی نبودی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه چیزی بگو فقط. 

چرا تو زنگ میزنی؟ 

یعنی چرا میگه زنگ بزن. بعد تو زنگ میزنی؟! 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

شاید مشکل خاصی براش پیش اومده و دل و دماغ براش نذاشته؟ تو بیشتر میشناسیش من نمی‌دونم. ولی خیلی مردا جنبه مشکل ندارن و سریع بهم میریزن.

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
میشه انقد پاپیچ این پسرا نشید و حرفای زبونیشون و جدی نگیرید....چرا دخترای ما اینجورن....اصلا چرا شما ...

نمیتونه سربازه نوکیای ساده داره خطش یک طرفس کلا من باید زنگ بزنم

فراموش خواهی شد چنان ک گویی نبودی!
سربازع  خطش یک طرفس

این آقا چه ویژگی های خوبی داره که این حرفای بی ادبی رو بشه به اونا بخشید؟؟ 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
الان نمیدونم چکار کنم اولین دعوامون بود

منتظر بمون ببین اون چکار می‌کنه. تو خودتو سبک نکن

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
2706