2703
2553
عنوان

دوراهی طلاق یا سازش....

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 45 پست
من اولای ازدواجم اینجوری بودم همش میزدم تو ذوق شوهرم تخس بودم،یکی دو سری شوهرم تو آشتی بهم گفت این ا ...

درست نشد....زن اولش و من نتونستیم درستش کنیم. اون ۱۰ سال زندگی کرد من ۳سال

درست نشد....زن اولش و من نتونستیم درستش کنیم. اون ۱۰ سال زندگی کرد من ۳سال

راهشو پیدا کن ،منم شوهرم یه سری ناسازگاریا داشت که فکر میکردم درست بشو نیست اما چنان تغییر کرد ،من اول از خودم شروع کردم تا شوهرم تغییر کرد ،طلاق اخرین راهه اصلا بهش فکر نکن,خدا روشکر انگار مشکلتون فقط همیناس حاد نیست که نشه کاریش کرد ،دست بزن که نداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راهشو پیدا کن ،منم شوهرم یه سری ناسازگاریا داشت که فکر میکردم درست بشو نیست اما چنان تغییر کرد ،من ا ...

نه فقط یکبار صبح زود ازم س ک س خواست منم حال نداشتم بحثمون شد اونم منو زد در حد کبودی....

الان از صبح هیچی نخوردم...ولی ب پسرش رسیده.... البته بعد تو ذوق زدنش گفت بیا پیراشکی بخرم ک من داشتم گریه میکردم و قبول نکردم تاالان.... ک رسیدیم خونه.   

عزیزم این مشکلی نیس ک بخاطرش طلاق بگیری چون ازدواج دومتم هست اگ دوباره طلاق بگیری آینده خوبی پیش رو ...

وقتی اعصابم هرهفته آزارمیبینه وقتی تحقیرم میکنه... پس علت طلاق چی بایدباشه...

2456
وقتی اعصابم هرهفته آزارمیبینه وقتی تحقیرم میکنه... پس علت طلاق چی بایدباشه...

اول همه تلاشتو بکن بتونی زندگیتو بسازی اگه نشد اونوقت به طلاق فکر کن ،من رو هوا حرف نمیزنم خودم این راها رو طی کردم از یه شوهر چموش و لجباز یه مرد مهربون و مطیع ساختم ،قدرت زن به سیاستشه به نرم بودن و لجباز نبودنش 

اول همه تلاشتو بکن بتونی زندگیتو بسازی اگه نشد اونوقت به طلاق فکر کن ،من رو هوا حرف نمیزنم خودم این ...

من از صبح نرم بودم...اون گرسنش بشه سگ میشه.. ۴بار گفتم چقدر عصبی هستی... یا چته ؟؟ ننه غرغرو ...

من اخلاقم مثل بچه هاست... مثل بچهها شاد بودم تا اینک سهمیه امروزمو داد. 

الانم ول کرد رفت خونه ننه اش. منتظر بودم بیاد دم اتاق منم داااد بزنم

من از صبح نرم بودم...اون گرسنش بشه سگ میشه.. ۴بار گفتم چقدر عصبی هستی... یا چته ؟؟ ننه غرغرو ... من ...

تو که نباید داد بزنی باید با پنبه سر ببری ،مدافع آقایون نیستما اتفاقا همیشه مدافع حقوق زنانم ،ولی به این باور رسیدم زن اگه بخواد وحشی ترین مرد رو هم رام میکنه با زنانگیش 

2714

من اگه شرایط تورو داشتم میتونستم از پس خودم بربیام و مستقل بشم جدا میشدم مگه چندبار میخوام زندگی کنم

البته اگه این رفتاراش همیشگیه

یعنی شما نمیتونی از خودت بچه داشته باشی؟

❤خداجوون اگه تو بخوای میشه❤ بخواه برای من آنچه را که دِلَم میخواهد ان‌شاالله🤲
همیشه بیرون میریم بهم زهر میکنه...  مثل معتادا سیگار میکشه ادم میشه...من حقم این نبود

ای بابا خدا به ما رحم کنه ولی بخاطراین چیزا اوقاتت رو تلخ نکن خودت یه چی میگرفتی میخوردی برااونا هم میگرفتی وقتی یبار گفتیوگوش نداد خودت میگرفتی یا دیگه هیچی نمیگفتی منم ازدواج دوممه و دادم میسوزم زودتر سعی کن  بچه داربشی منم شوهر دومم بچه دارنمیشه

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
ای بابا خدا به ما رحم کنه ولی بخاطراین چیزا اوقاتت رو تلخ نکن خودت یه چی میگرفتی میخوردی برااونا هم ...

ب اندازه کافی ازش خوردم.... من ادمی نیستم ک بگم بخربخر هوس کردم و ادا دربیارم...منو خورد کرد....

بچه دارم نمیشه.... عمل هم کرد. بنظرت بااین اخلاقش بچه بیارم؟؟؟

من اگه شرایط تورو داشتم میتونستم از پس خودم بربیام و مستقل بشم جدا میشدم مگه چندبار میخوام زندگی کنم ...

همینو بگو.... عمرم داره میگذره... از الین تاپیکم ک اینجا نوشتم سلام من ۲۳ سالمه الان ۳سال میگذره. هم باید غصه بچشو بخورم هم اخلاق خودش هم بچه دار نشدن

2706