1608
1605
عنوان

دوراهی طلاق یا سازش....

356 بازدید | 45 پست

من ازدواج دوممه. من ۲۶ سال شوهرم ۳۷ سال.بچه هم داره از قبل. ولی من ندارم. شوهرمم مشکل واریکوسل داشت عمل کرد خوب نشد...

صداش گاهی مثل لاتها میشه.... همیشه وقتی میریم بیرون ک توش میگذرونم اهرش با لحنش منو تحقیر میکنه و بشدت میزنه تو ذوقم‌...   تاحالا هیچوقت اینطور تحقیرنشده بودم.... 

از صبح هیچی نخوردم بعد رفتیم بیرون بهش گفتم بریم یجا جیزی بخوریم بلند گفت گفتم ک پول ندارم ... میخوای واسه تو بخرم فقط؟؟  خیلی لحنش طلبکارانه و بلند بود .همه بچشم ترحم بمن نگاه کردن.... من ک پول توجیبی از پدرمم نگرفتم تاحالا... مستقل هستم... 

دوستان همیشششه شوهرم زهر کرده بهم بیرونو..‌‌.  

تاالانم هی اشک میریزم اونم گفت گریه نکن . سیگار کشید دوتا و اروم شد... ولی این دل دیگ تو این زندگی تحمل خورد شدن نداره....

خدایا عاقبت بخیری نصیب کن💎

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522
1432

من اولای ازدواجم اینجوری بودم همش میزدم تو ذوق شوهرم تخس بودم،یکی دو سری شوهرم تو آشتی بهم گفت این اخلاقت بده واینا و سرش باهام قهر کرد  خودم اراده کردم وتغییر کردم ،باورت میشه من اصلا نمیدونستم کارم زشته تو خانوادمون همه همش میزدن تو ذوق همدیگه منم فکر میکردم عادیه ،شاید شوهرتم فکر میکنه کارش عادیه تو آشتی باهاش منطقی صحبت کن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آهای فریاد فریااااااد عزیزم داره میاد   
زنی که مردبالاسرشه از زنی که تنهاست ازادتره

درسته.... ولی شوهر من گیر میده زیادم ازادنیستم‌‌‌ .  محل غریب باهاش زندگی میکنم دور از خانوادم. هیچجانمیرم خودم تنهایی. بااون میرم بیرون اونم اخلاق نداره

بیرون ک بودیم من بهش شکلات دادم ضعف نکنه...انقدر حواسم بود... اما اون منو له کرد....

همه اینا رو به خودش بگو در لحظه گارد میگیره ولی به کاراش فکر میکنه و احتمالش زیاده تغییر کنه ،مثل من

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1563
من اولای ازدواجم اینجوری بودم همش میزدم تو ذوق شوهرم تخس بودم،یکی دو سری شوهرم تو آشتی بهم گفت این ا ...

درست نشد....زن اولش و من نتونستیم درستش کنیم. اون ۱۰ سال زندگی کرد من ۳سال

درست نشد....زن اولش و من نتونستیم درستش کنیم. اون ۱۰ سال زندگی کرد من ۳سال

راهشو پیدا کن ،منم شوهرم یه سری ناسازگاریا داشت که فکر میکردم درست بشو نیست اما چنان تغییر کرد ،من اول از خودم شروع کردم تا شوهرم تغییر کرد ،طلاق اخرین راهه اصلا بهش فکر نکن,خدا روشکر انگار مشکلتون فقط همیناس حاد نیست که نشه کاریش کرد ،دست بزن که نداره؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راهشو پیدا کن ،منم شوهرم یه سری ناسازگاریا داشت که فکر میکردم درست بشو نیست اما چنان تغییر کرد ،من ا ...

نه فقط یکبار صبح زود ازم س ک س خواست منم حال نداشتم بحثمون شد اونم منو زد در حد کبودی....

الان از صبح هیچی نخوردم...ولی ب پسرش رسیده.... البته بعد تو ذوق زدنش گفت بیا پیراشکی بخرم ک من داشتم گریه میکردم و قبول نکردم تاالان.... ک رسیدیم خونه.   

عزیزم این مشکلی نیس ک بخاطرش طلاق بگیری چون ازدواج دومتم هست اگ دوباره طلاق بگیری آینده خوبی پیش رو ...

وقتی اعصابم هرهفته آزارمیبینه وقتی تحقیرم میکنه... پس علت طلاق چی بایدباشه...

باهاش حرف بزن شاید تونستی تغییرش بدی.یادت باشه طلاق اخرین راهه

چی بگم...بهش بگم  چرا منو له میکنی.... اونم میگه نکردم. قبول نمیکنه.... 

1547