2410
2553
عنوان

مزون لباس کودک در تهران

1074 بازدید | 18 پست

ترجیحا غرب و شمال غرب باشه یا اگر شرقه کانال داشته باشه لطفا آدرس کانالارو برام بذارید سفارشی نمیخوام آماده باشه،واسه دوشنبه میخوام خیلی وقت ندارم کلی پاساژم گشتم همه ی لباسا از همین لباسای معمولیه یه چیز خاص میخوام 

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

مزون آناشید حسینی خعععععلی لباساش خوبن وایسا الان واست پیدا میکنم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2714
گلی واسه دختر سه ساله میخوام اون مگه زنونه نیست؟

نه فک کنم اشتباه کردم نی نی شینا بود

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
فکر میکنی آماده داره؟کاش داشته باشه الان میرم تو پیجش خیلی خیلی ممنونم😘😘😘

نمیدونم ولی فک نکنم

آماده ام داشته باشه تبریزه تا دوشنبه نمیرسه دستم که🤕🤕🤕

آره نمیدونستم فوریه ولی کارهاش چون دنبال چیزای خاص بودی و اینم خعععلی خوشگل بود کاراش  دوس داشتم معرفی کنم بهت حالا ایشالا برای یه مراسم دیگه

2706