2194
2106
عنوان

مزون لباس کودک در تهران

630 بازدید | 17 پست

ترجیحا غرب و شمال غرب باشه یا اگر شرقه کانال داشته باشه لطفا آدرس کانالارو برام بذارید سفارشی نمیخوام آماده باشه،واسه دوشنبه میخوام خیلی وقت ندارم کلی پاساژم گشتم همه ی لباسا از همین لباسای معمولیه یه چیز خاص میخوام 

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

مزون آناشید حسینی خعععععلی لباساش خوبن وایسا الان واست پیدا میکنم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2166
گلی واسه دختر سه ساله میخوام اون مگه زنونه نیست؟

نه فک کنم اشتباه کردم نی نی شینا بود

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2165
فکر میکنی آماده داره؟کاش داشته باشه الان میرم تو پیجش خیلی خیلی ممنونم😘😘😘

نمیدونم ولی فک نکنم

آماده ام داشته باشه تبریزه تا دوشنبه نمیرسه دستم که🤕🤕🤕

آره نمیدونستم فوریه ولی کارهاش چون دنبال چیزای خاص بودی و اینم خعععلی خوشگل بود کاراش  دوس داشتم معرفی کنم بهت حالا ایشالا برای یه مراسم دیگه

2183
آره نمیدونستم فوریه ولی کارهاش چون دنبال چیزای خاص بودی و اینم خعععلی خوشگل بود کاراش  دوس داشت ...

دست گلت درد نکنه حتما نگه میدارم پیجش رو برای دفعه های بعد خیلی خیلی لطف کردی عزیزدلم

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻
دست گلت درد نکنه حتما نگه میدارم پیجش رو برای دفعه های بعد خیلی خیلی لطف کردی عزیزدلم

💖💗💓