2726
عنوان

نرفتم عروسی خواهرشوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 36861 بازدید | 447 پست
بنظرم کوتاه اومدنا باید دو طرفه باشه حالا چند بار زن یکبارم مرد با این شرایطی که اسی گفت که شوهرش طر ...

درسته منم اگه تو همچین شرایطی قرار بگیرم کلی حرص میخورم ولی نمیشه به هرچیزی واکنش اینجوری نشون داد، تازه فامیل ها هم اختلافشونو میفهمن و مشکلشون دوبرابر میشه

شمامردیی ؟فکرشم بکنیدزنتونم جلوفامیل ابروداره میخوادبره عروسی خوش بگذرونه نه اینکه ازخجالت فامیل واش ...

حالالباس قبلباتومیپوشدی چی میشد وقتی شوهرت گفته ندارم تواین گرونی گناه داشت الان خودتو ازچشن همه دنداختی

من ازحقم گذشتم تاعذاب لحظه کم باشه..سرم بالاست وقتی که زمونه متهم باشه...به عاقل حکم ازادی به دیوونه قفس دادن...اوناییکه بدی کردن همه تقاص پس دادن...اگه حال دلم خوبه سکوتم معجزه کرده..وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا انگار اسی بارها قضیه لباس خریدن برای مراسم رو مطرح کرده و از قبل گفته که نمیاد و ... . الانم ات ...

بله خوب گفته ولی فهمیده بنظرت؟مسئله دانستن با فهمیدن خیلی فرق داره

درضمن اینکه استارتر خودش تنها بره یه مسیله اس اجازه ندادن شوهر هم یه مسیله اس!

اینجا ایران است.

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
درسته منم اگه تو همچین شرایطی قرار بگیرم کلی حرص میخورم ولی نمیشه به هرچیزی واکنش اینجوری نشون داد، ...

قسمت دوم رو موافقم ولی حرفم اینکه مرد هم به اندازه زن اهمیت بده اینجا اکثرا یک طرفه میگن زن سیاست کنه زن کوتاه بیاد و ‌..

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
بله خوب گفته ولی فهمیده بنظرت؟مسئله دانستن با فهمیدن خیلی فرق داره درضمن اینکه استارتر خودش تنها ...

والا ایرانه ولی باز باید از یه جایی شروع بشه بالاخره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
کاش بری اگه نداره که اون بحث بین تو و شوهرته  پس همدلی یعنی چی پشت هم بودن ؟؟ کاش بری هنوزم د ...

عشقم ببخشید ولی مرده شور این همدلی را ببرم که میخوان زنشون ساده بره عروسی .خودشون زنای مردمو ببینن کیف کنن اونوقت قضیه همدلی چی میشه این وسط؟۱درصد فکر نمیکنن که هواشونا داشتیم

میتونی لباس رو خوب بپوشی و بری و دم در مادرشوهرت رو صدا کنی بگی اینطوری شده فقط اومدم بگم با شما مشکلی ندارم.. پسرتدن این کارارو کرده و...

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
نه همون اخرش هم گفت ندارم همش قسط وفلان منم گفتم میخواستی زن نگیریی زن داشتن هم خرج داره بایدبفکراین ...

عزیزم اگه شوهرت داشته و نخریده ک نری بهتره..ولی اگه واقعا نداره خب درک کن..یه لباس تکراری بپوش خوبه دبگه..

بخداقسم اون نمیدونه معنیش چیه هیچی هیچی بهم نمیگه ازخانوادش تاریخ مراسمشون وخیلی چیزهای دیگه روپنهون ...

خب عزیزم این نشون میده شوهرت یه مرد خاله زنک نیست همونطور که حرفای اونا رو به شما نمیگه حرفای شما رو هم نمیررا پیش خانوادش .همسر منم همینطور و من این و یه ویژگی مثبت میدونم .

حالا منتظرتلافی شوهرت باش اونم یک دعوت مهم ازفامیل یاخانواده ات اذیتت میکنه.

باید فقط باسیاست چندروزقبل خریدهاتومیکردی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

خودت از قبل میرفتی لباس میخریدی میگفتی لباس ندارم پول می خوام برا شب عروسی لباس بگیرم از قبل هم نوبت آرایشگاه می‌زدی الآنم با خیال راحت میرفتی الآنم می‌تونستی یه لباس آخرش گیرت میومد بپوشی از میون لباست آرایشگاه هم همینطور فک کنم خودت نخواستی بری

خدایا آن ده که آن به 
چقد اعتماد بنفست پايينه  خب پاشو يه كم به خودت برس  همينكه مرتب و تميز باشي كافيه چ ...

مرحبا👍

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2706