2733
2734

منم عفونت قارچی ولم نمیکنه.خسته شدم دیگه نمیرمم دکتر☹☹هرچی میده بعد یماه دوباره شروع میشه

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قرص مترونیدازچل و کرم واژینال شست و‌شو اب گرم خوردن مایع جات و نوشیدنی فراوان 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

اگه میخواین عفونت نگیرین موقع دستشویی از آب سرد استفاده کنید

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738
قرص لاکتوفم بخور پروبیوتیکه ازعفونت جلوگیری میکنه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
بشین تو. سرکه سیب و اب یا عنبر نسا دود. کن

آره واقعا عنبر نسا خیلی خوبه من چند شب از شدت خارش نمی تونستم بخوابم عنبر نسا دود میکردم یکم بهتر شدم الان وقتی شورت بپوشم خیلی خارش میگیرم

اینقدر خارش دارم هیچ جا تمیتونم برم.هیچ وقت اینجوری نشده بودم.نمیدونم چه کنم.دیروز رفتم داروخانه یه ...

خارش بیرونی ان ان بزن مرتب 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

اگه ترشحت زرده مترونیدازول مصرف کن

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706