2737
2734

تروخدا چند تا سوال دارم جواب بدین خسته شدم دوساله همش ورزش رژیم تا دوروز خسته میشم ورزش نمیکنم برمیگرده اصلا اونقدم کوچیک نشده که 

میخام بدونم برم چرب کشی خیلی درد داره؟؟؟

اگه چربی بکشیم زود دوباره برمیگرده ؟!؟من فقط شکم هم دارم غذا هم زیاد نمیخورم اضافه ام مال بارداریه که رعایت نکردم خودمو بیچاره کردم 

همش عصبی ام 

و اینکه هزینش چقدره 

من قدم ۱۵۵ وزنم ۶۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حلقه نمیتونی بزنی؟ خوبه ها

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

وای منم دقیقا همینم... با این تفاوت که بچه هم نیاوردم... دلم می خواد یه راه مطمئن بی خطر پیدا کنم برای خلاص شدن از شکم و پهلو😭ولی ورزش و رژیم هم باز کامل آب نمی کنه شکم پهلو رو.. صورت و جاهای دیگه از ریخت میافته ولی شکمه هنوز هست😭😭😭اگر کسی راهی می شناسه معرفی کنه لطفا

2738
خب بگو راحتم کن الان خوبه دیسک کمر اینا نگرفتی ؟!؟

از نخاع آمپول ميزنن و بي حس ميكنن؟؟؟ كه احتمال ديسك كمر داره؟؟؟

من فقط يكيو شنيدم دور از جون فوت كرد موقع جراحي ليپوساكشن شكمش

شرایط من با شما فرق داره من زایمان نداشتم و اینکه موضعی شکم و پهلو داشتم بعد اینکه من عمل ابدو مینو که پوست شکم رو میبرن و بخیمیخوره پایین شکم رو نداشتم فقط ساکشن

2706