2703
2553
عنوان

منوي نهايي مهمونيم

1749 بازدید | 102 پست

من جمعه بعد ي مهموني مهم با ٣٠ تا مهمون دارم ،،پاگشاي خواهر شوهرم 

منوي غذام اينه :١) دلمه برگ مو ( از كنسرو برگ مو استفاده ميكنم و عالي ميشه  ٢) كوفته (بار اولمه ولي ميدونم عروس عاشقشه اگه بنظرتون غذاي خطرناكيه بذارمش كنار

٣) مرغ شكم پر (بهم بگيد اگه مرغ زعفروني با زرشك پلو شيك تره اونو جايگزين كنم)

٤) بيف استروگانف(قورمه سبزي و قيمه و فسنجون نميتونم بپزم ) ٥)يه غذاي فرانسوي ك گوشت چرخ كرده است و روش پوره سيب زميني و پنير پيتزا داره و خيلي خوشمزه اس ب اسم اَشٍ پُقمَنته  

٦) برنج سفيد   ٧ )ته چين الو اسفناج 

سالاد گل كلم و سيب         سالاد فصل 

دسر ميخوام ژله رنگين كمون و پاناكوتا (بچه هاي اينجا پيشنهاد دادن)بذارم ،،البته تا حالا ژله رنگين كمون درست نكردم ولي تو دسر وارد هستم  ) 

ميخوام سر ميز موهيتو خودم درست كنم (براي اولين بار ) و نوشيدني ليمو هم بذارم ،،،نوشابه و دوغ هم ميذارم ،،،

اگه بنظرتون چيزي با چيزي جايگزين بشه شيك تر ميشه بهم بگيد 

خيلي واسم مهمه ك مهمونيم شيك باشه،،،

۳۱ نفر حساب کن منم هستم 😅

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دیگه همین عالیه.احسنت ب تو.فقط بپا کوفته وا نره.تخم مرغ بزن توش که خیالت راحت باشه

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
2714

زرشک پلو حتما بزار. غذاهایی که انتخاب کردی ممکنه باب میل همه نباشه چون ذائقه ای هستن همش.

خیلی هم منوت سخته برای ۳۰ نفر البته اگه بچه کوچیک نداشته باشی راحته 

به نظر من تجدید نظر کن 

عکسم بزار بعدا

نه همه چیز خوبه دستت درد نکنه

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
2706