2726
سلام خانمهاا میدونم خیلی از تاپیکهای من همینجوری شده و در راستای کمک گرفتن از لرهای عزیز سایته ولی خوب چی کنم مجبووورم ی چندتا سوال دارم همسر من لر بختیاری و از یکی از شهرستانهای استان لرستان هستن ما یکسال و نیمه ک عقدیم ۱.شب یلدا باید برای من بیارن ، رسوماتتون چیهه اصولا چ چیزهایی باید بیارن برای یلدایی؟(پارسال فقط یه لباس خالی بدون هیچ گل و شیرینی و.... آوردن اونم ۲ هفته مونده ب یلدا ،لباس هم بعدا گفتن تو حراجی ۲۵ هزار تومن خریدن😑، هرچی میشه میگن رسم نداریم) ۲. چقدر فاصله بین عقد و عروسیشونه ما یکساله عقدیم بیخیااالن اصلااا هیچ حرفی درباره عروسی نمیزنن ۳. چند تیکه از جهاز و داماد میخره؟ چون ب ما گفتن اصلااا رسم ندارن ولی تو یکی از جمعهای فامیلی یکی از فامیلها ب مادرشوهرم گفت جهااز و داری میخری؟ گفت مااا ب رسم عروسمونیم( رسم ماا ۳ تا۵ تیکه با داماد بود ک بااا هزار زوور قبول کردن گفتن رسم نداریم) ۴.دیگه نگم ک برای جشن عقد ۱ قرون خرج نکردن و پول ماشین عروس و لباس و دسته گل هم خانواده من دادن گفتن مااا اصلا رسم نداریم عقد پسر خرج کنه

پس چی رسم دارن؟ خدا به دادت برسه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

من لرم

از شانس شما یه لر ناتو نصیبتون شده

همه قوم ها خوب بد دارن

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصفهانیم 

ولی لر فقط باید با لر ازدواج کن 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728

كاش با اين تفاوت فرهنگ قبول نميكرديد😞🐀

ولي

رسم ندارن عقد طولاني شه

يلدا بايد طلا بيارن و گل و شيريني

و اينكه جهاز وسايل چوب و تزييني و ٥تيكه بزرگ با داماده

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

کلا خودشونو میزنن به اون راه ما عروس لر داریم موقع عقد وعروسی ماشالا رسم هیجی نداشتن

نه حلقه خریدن

نه کت شلوار 

نه جهاز به دختر

نه سیسمونی بگیرن

هییچییییییی

کلا ماشلا رسم هیچی ندارن😊

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

اتفاقا برای مراسم یلدا برای عروس یه تیکه طلا یا لباس هدیه میبرن،وسایل سنگین مثل یخچال و فریزر و تلویزیون و سرویس خواب با داماده.البته توافق میکنن ک‌دیگه چی با داماد باشه.

دراین زمانه بی هیاهوی لال پرست...خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا...برای این همه ناباور خیال پرست
2706