2733
2734
عنوان

ملاقات با امام زمان عج

999 بازدید | 7 پست

🌷ملاقات باامام زمان (عج)

💠مرحوم حاج محمدعلی فشندی تهرانی که چندین تشرف به محضر ولی عصر(عج) شامل حالش شده بود، می گوید: «در مسجد جمکران اعمال را به جا آوردم و با همسرم می آمدم. دیدم آقایی نورانی وارد صحن شدند و قصد دارند به طرف مسجد بروند. گفتم این سید در این هوای گرم تابستان از راه رسیده و تشنه است. ظرف آبی به دست ایشان دادم تا بنوشند. آن سید پس از نوشیدن آب ظرف را پس دادند.

من گفتم: «آقا شما دعا کنید و فرج امام زمان را از خدا بخواهید تا امر فرجش نزدیک گردد». آن سید فرمودند: «شیعیان ما به اندازه ی آب خوردنی ما را نمی خواهند، اگر بخواهند دعا می کنند و فرج ما میرسد». این را فرمودند و تا نگاه کردم آقا را ندیدم. فهمیدم وجود مبارک امام زمان(عج) را زیارت کرده ام و آن حضرت شیعیان را امر به دعا برای فرج نموده اند».

📚منابع؛

١. مفاتیح الجنان؛ دعای افتتاح. ٢. احمد قاضی زاهدی؛ شیفتگان حضرت مهدی عا؛ ج ۱، ص ۱۵۵.

اللهم اجعلنی عندک وجیهأ بالحسین علیه السلام فی الدنیا و الاخرت.                                                اللهم عجل لولیک الفرج

متاسفانه اینجا که تاپیکهای مذهبی میذارن برای تعجیل در فرج آقا تاپیک میذاری به تعداد انگشتان دست نمیان دعا و صلوات بفرستند.اما تاپیکهای دیگر را ببینید تا چند صحفه پر میشه.

فدای مظلومیت آقا که هنوز تو این جامعه شیعه خریدار نداری 😔😔😔

اللهم اجعلنی عندک وجیهأ بالحسین علیه السلام فی الدنیا و الاخرت.                                                اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم اقا بمیرم برات که غریبی و الکی از تو دم میزنیم شرمندتیم تا ابد

اولاد فاطمه همه غریب بودن صاحب الزمان بدتر که بعد هزار و اندی سال هنوز سیصد یار نداره

2731
اولاد فاطمه همه غریب بودن صاحب الزمان بدتر که بعد هزار و اندی سال هنوز سیصد یار نداره

حضرت فقط به ۳۱۳ یار نیاز ندارند.یاران و پیروان باید تعداد بیشتری باشند برای تشکیل حکومت اسلامی.

دعا برای فرج بسیار عالی،اما بهتره درعمل هم کاری کرد و قدمی برداشت.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

فعلآ که تو همین ۳۱۳نفر موندیم.صدالبته که باید در عمل هم منتظر باشیم و تلاش کنیم

فعلآ که تو همین ۳۱۳نفر موندیم.صدالبته که باید در عمل هم منتظر باشیم و تلاش کنیم

این تعداد،فرماندهان اصلی هستند که هر کدوم به زیر گروه نیاز دارند.بدون یار چطور ظهور کنند؟

بزرگترین دشمنان مهدویت یهود و خود شیعیان هستند.اولین قدم هم برای هموارسازی راه ظهور ترک گناهه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738