1608
1605

ارایش آنچنانی کرده بود 

بعد یه خانوم دیگه اوووون سر مترو داشت وسایل ارایشی میفروخت 

این خانوم که ارایش انچنانی کرده بود همین که وارد مترو شد گفت خاااانوووووووووم ریملتون مارکش اسنس (نمیدونم چی چی) هستش 

اونم گفت اره ۲۰ تومنه 

بعد پول و دست به دست داد رفت ریملم دست به دست دادن گرف 

اصلا نگاشم نکرد انداخت تو کیفش

حالا من😐

تو دلم یه اه کشیدم و هزاران بار ارزو کردم جاش باشم😐✌

تا بابت یه ریمل یه از صبح تا عصر تو خیابونا و پاساژا از این ور به اون ور نرم 

تازه بازم خوب نباشه😐✌

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522
8

ریملش فیک بوده عزیزم مارک اسنس ریملاش حدودا ۱۰۰ تومنه

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

اسنس تقلبی بوده😂😂😂😂

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1523

منم راحت خرید میکنم ولی مترو نه میرم مغازه که میشناسم میگم فلان چیز بده خوبش اونم میده و من خوشحال میام خونه😊😊

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

آدم نباس سخت گیر باشه به قول مامانم مشگل پسند زشت پسند

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

آخه ریمله ۲۰تومنی ریمله؟همون بهتر که شما نخریدی و سختگیری تو اینجور چیزا

mommykade@ در تل گرام و mano_o_baby را در اینستا همراهی کنید،با قصه های صوتی و کلی مطالب کاربردی که بدرد کوچولوهامون میخوره💁
1611