2703
2553

منم بابا ندارم ولی مامانم واسم هم مادر بود هم پدر و الان هم تمام جای خالیه پدر رو با شوهرم پر کردم و اون مثل کوه پشتمه و دیگه نیازی بهش ندارم

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحت نشو..مثل شما خیلی زیادن تو این دنیا.... منم هستم الان ۲۰ چند ساله پدرم رو ندیدم...نه هزینه تحصیلی نه جهیزیه نه سیسمونی نه عیدی نه محبت هیچی هیچی

اماااااا من هنوز زندام و زندگی خیلی خوبی دارم

2720

اسی جون منم همینطور ، ازپدرومادر شانس نیاوردم ولی خدا بجاش کسای دیگه رو از نوع خوبش داده جبران کرده 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بابای من خیلی باحال بود نمیذاشت خواستگار بیاد واسم که یه وقت تو خرج نیفته

وقتی همسرم میخواست بیاد خواستگاری گفت قبول کنید بیاد من قبول نمیکنم شام و نهار دعوتش کنیم😐

انشالله خدا بهتون بهترینارو بده که جای خالی پدربراتون جبران بشه دوستای گلم

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2714
😔بابا مامانم جدا شدن  دلم میخواس ی بابای خوب میداشتم ک هوامو داش باباهای دوستامو نگاه میکنم ح ...

منم مثل توام و چه شبایی که تو بغل شوهرم به خاطر نداشتن بابا گریه نکردم ولی همیشه میگم به درک که اون نیس شوهرم که هس دیگه احتیاجی بهش ندارم

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
😔بابا مامانم جدا شدن  دلم میخواس ی بابای خوب میداشتم ک هوامو داش باباهای دوستامو نگاه میکنم ح ...

عزیزم منم اگه بخوام داستان زندگیمو بگم مثنوی هفتاد من کاغذه ولی فقط خدا رو واسه ی خودت نگه دار که به همه میارزه من فقط خدا پشتم بوده همیشه

همیشه میگم اگه خدا دوستم داشت خودشو تو پدر و مادرم نشون میداددلم خیلی میگیره 😔

عزیزم میفهممت   ولی باید قوی باشیم چه میشه کرد ،نداشتن پدرومادر یه چیزه پدرومادر نامهربان داشتن چیز دیگه  

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
عزیزم میفهممت   ولی باید قوی باشیم چه میشه کرد ،نداشتن پدرومادر یه چیزه پدرومادر نامهربان داش ...

من پدر و مادر بداخلاق دارم خیلی دلم یه خانواده گرم و صمیمی میخواد دلم میخواست یبارم شده سرمو بزارم رو بغل زنی که عاشقانه دوستم داره ولی خاتوادم همیشه خواستن من رو پای خودم وایستم و برام خرج نکنن برام زحمت نکشیدن اصلا😔😔

2706