2410
2553
عنوان

جاریم تو واتساپ به شوهرم پیام میده

| مشاهده متن کامل بحث + 4785 بازدید | 185 پست
خیلی دلم میخاد بهش بفهمونم که پیاماشونو میبینم اما نمیدونم چطور

عزیزم با همسرت صمیمی تر شو و حرف دلتو بزن بهش فکر بدم نکن .مگه همسرت بهت نگفته که اون پیام میده یا مگه بهت نشون نداده پیاماشو ؟اگه نه ،خب یه جوری با مهر و محبت و به بهانه ارسال چنتا پیام شادی غکسی چیزی از تو گوشیش نشون بده که مثلا یه هوییی متوجه پیامای جاریت شدی و البته موضع نگیر که حساس شه.بگو این پبامای قشنگی داره معمولا بزار از بین اونایی که برای تو فرستاده آنتا برای خودم بفرسم بعدم بکی دوساعت ساکت شو و سرت به کار خودت باشه وقتی ازت پرسید دوستانه بگو که از این رد و بلدل شدن پیاما بدت میاد

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...
فیلمای مسخره میفرستن و این چیزا .من خداییش چیز دیگه ندیدم اره میرم خونه مادرشوهرم غیر مستقیم میگم که ...

اره گروهو بزن ببین چیکار میکنه ب شوهرتم ب نظرم نگو من ک نمیدونم شوهرت چ جور ادمیه اما مردا اکثرا اینجور وقتا ب جای درک عقده ای بازیشون گل میکنه یا میگن حسودی یا میگن شکاکی و مریضی بدتر میشن 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شماره جدیدشو شوهرم از داداشش گرفت داد به من گفت اقوامش مرده تسلیت بگو خط جدیدشه بعد من ذخیره نکردم ف ...

آها.شماهم ذخیره کن.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
برادر شوهرم ساکت و ارومه گوشیشم سادس من فقط سلام خداحافظ دارم نه چیزی 

ببین ینی واتس و اینا نداره؟ 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
عزیزم با همسرت صمیمی تر شو و حرف دلتو بزن بهش فکر بدم نکن .مگه همسرت بهت نگفته که اون پیام میده یا م ...

بهم نگفته دیدم وضعیت جاریمو چک میکنه اونروز داشت تولدشو میدید گفت تولد فلانیه منم گفتم مبارکه بعدا رفته پیام بهش داده

2714
شوهرش گوشیش سادس

ای بابا ادم عصبی میشه خدایی

ای بابا ادم عصبی میشه خدایی

به نظرت به شوهرش بگم تو جمع چرا اندروید نمیخری منم برات فیلم بفرستم زنت خیلی چیزا برای شوهرم میفرسته ؟البته تعصبین خون بپا میشه ها

بهم نگفته دیدم وضعیت جاریمو چک میکنه اونروز داشت تولدشو میدید گفت تولد فلانیه منم گفتم مبارکه بعدا ر ...

خب ین خیلی حساسیت نداره که آبجی ،بهت گفته تولدشه چون وضعیتشو دیده،براش پیام تبریک فرستاده چون ساید این فکر رو کردن که شاید بی ادبی باشه وضعیتشو ببینه و تبریک نگه.

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...

تا وقتي كار زننده اي نكنه و حرف بدي نزنه مشكلش چيه!؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

حتتتما برخورد کن. 

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
2706