2726
عنوان

جاریم تو واتساپ به شوهرم پیام میده

| مشاهده متن کامل بحث + 4808 بازدید | 185 پست

دوستانه به شوهرت بگو من دوس ندارم باهاش پیام رد و بدل کنی بگو من به تو اعتماد دارم ولی کلا ما زنا دلمون نمیخاد زنای دیگه زیاد از این رفتارا بکنن بگو من به اونم اعتماد دارم میدونم زن خوبیه ولی چه کنم که دلم میخواد فقط مال خودم باشی واز این حرفا.اگرم لازم بود یه مدت شماره اون دست خودت باشه و اگه جاریت پیام داد خودت جوابشو بده که بفهمه تو پیامای شوهرتو میبینی همیشه.

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...
مثل جاری من پیام بده😐 بهش بگو چرا پیام میدی به شوهرررمنننن😡😡 اصلا جدیش نگیر از قصد اونجوری میکنه ...

شوهرم باهاش خوبه هرشب میره خونه پدرشوهرم اونجا همو میبینن اگه بگم بهش دعوام میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همه انقدر تند برخورد ميكنين خوب جاري منم با شوهرم در تماسه بابا زن داداششه چيزي عجيبي نيست عضو ي ...

جاری هیچوقت با جاری عضو یه خانواده نمیشه

برای شما این موضوع حل شده ولی استارتر داره اذیت میشه

الان اگر این قضیه بر عکس بود قطعا میگفتیم اگر شوهرت ناراحته با شوهر خواهرت چت نکن 

درسته؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین قبل از تو بوده جاریت؟ یا بعد از تو اومده؟ 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
2728
چون فعلا چیزای معمولی میفرستن من چیزی نگفتم 

بنظرم نباید اینجوری باشه،زن خیلی تحریک‌کنندست،کم کم شروع میشه...من جات بودم همینکارو میکردم ،شوهر من حتی نمیزاره من با داداش کوچیکش‌ ک هیجده سالشه ی چت معمولی کنم ،اونوقت جاریم پیام بده بهش اول شوهرمو میبندم ب کتک بعد اون جاریمو جرش‌ میدم

دوستانه به شوهرت بگو من دوس ندارم باهاش پیام رد و بدل کنی بگو من به تو اعتماد دارم ولی کلا ما زنا دل ...

خیلی دلم میخاد بهش بفهمونم که پیاماشونو میبینم اما نمیدونم چطور

گوشی شوهرم دست من نیست که دیشب دیدم پیام دادن شوهرم تولدشو تبریک گفته بود

من جات باشم باگوشی شوهرم تولدشو تبریک میگم و میگم که فلانی ام.تا بفهمه گوشی شوهرتو چک میکنی و شوهرت باهات روراسته.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
اصلابه من پیام نمیده

میدونم چی میگید جاری منم همینجوری بود به شوهرم پیام میداد احوال پرسی میکرد یه بار بهش گفتم شوهرم خیلی بدش میاد از زنایی که پیام میدن میگه زنا با هم ارتباط داشته باشن خدا رو شکر ول کرد 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
بنظرم نباید اینجوری باشه،زن خیلی تحریک‌کنندست،کم کم شروع میشه...من جات بودم همینکارو میکردم ،شوهر من ...

پس من حق دارم ناراحت باشم گفتم شاید زیادی شلوغش کردم 

شوهرم باهاش خوبه هرشب میره خونه پدرشوهرم اونجا همو میبینن اگه بگم بهش دعوام میکنه

😂😂😂چ ساده ای تو ،انگار یخورده میترسی ترسو نباش ترس ی حسه فقط اصن وجود نداره ،نزار بره بخدا واست دردسر میشه ها 

نسبت فامیلی هم دارن یانه ؟

مثلادخترخاله و...

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
چون فعلا چیزای معمولی میفرستن من چیزی نگفتم 

یعنی منتظری کاربه جاهای باریکتررسید چیزی بگی!دست به جنبون خواهرکه الانم دیره!

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
چه دوست احمقی داشتی!  همونجا که شوهرش سر یه غریبه باهاش دعوا کرد باید میبوسید و میذاشتش کنار&n ...

بوسیدن و کنار گذاشتن به این سادگی نیست عزیزم اینجا ایرانه، گرچه ازدواج موفقی نبود و همه قبل ازدواج دیده میشه ولی همه ساده ازین موردا میگذرن ولی بعدن میشه براشون معضل

2706