2737
2734
عنوان

جاریم تو واتساپ به شوهرم پیام میده

| مشاهده متن کامل بحث + 4809 بازدید | 185 پست
چرا شماره فامیل شوهر رو دارید من ندارم وشماره منم ندارن چه کاریه اخه

وا یعنی چی خوب قوم و خویش ان عمه ها و عموهای بچه هام نمیشه انکارشون کزد

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی

شوهرت جوابشو نده خب

من شوهرم اصلا شماره جاریمو نداره کلا

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سیوش کن بهش پیام بده و احوالپرسی کن خیلی معمولی،بعد ی استوری بزار یا پروفایلت ی چی راجب زنایی ک شوهرای مردومو اغفال‌میکنه بزار ک ببینه و بفهمه...بنظرم اولش غیر مستقیم بگو بعدش اگه نفهمید مستقیم محترمانه،بازم اگه نشد دندوناشو خورد کن 😊😊😊☺️

2738
چقد عنتره حالشو بگیر

🤣🤣🤣🤣🤣

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!

به شوهرت بگو دیگه پیام نده بهش

و شماره اش رو پاک کنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

عزیزم اگه مطمینی جاریته که خیلی راحت گوشی رو بردار بهش زنگ بزن بگو دوست ندارم با همسرم چت خصوصی کنی  اونم در حالیکه با من که هم جنس خودتم ارتباط نداری.

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  

ی جوری میگین انگار جاریه میخواد مخ شوهره رو بزنه و فلان 

چقد جبهه میگیرین برابر خانواده شوهر😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706