1542
1605
عنوان

جاریم تو واتساپ به شوهرم پیام میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2629 بازدید | 185 پست
خودت باهاش ارتباط برقرار کن ببین چجوریه 

کلا سرده من قبلا شمارش داشتم مثلا عکس بچش میزاشت قربون صدقش میرفتم فقط میگفت ممنون اما حالا جک و خنده و یه روز شش صبح به اینستای شوهرم پیام داده بود به پستش خندیده بود شش صبح

یعنی امکانش هست؟بیشترم بشه .؟قبلا میدیم اسمش نفر اول مخاطبای واتساپش هست اما پیاما پاک میکرد حالا با ...

اگه چیزی نبود که پیاماشوپاک نمیکرد،یامیگفت بیاباهم پیاماشوبخونیم..ولی اول عاقلانه فک کن ببین جوری که شوهرت ناراحت نشه قضیه روجمع کنی..

این نیزبگذرد..*
خدایا😦حواست به زندگیت باشه.چراخطشو عوض کرده؟چراشمارشو شمانداری ولی شوهرت داره؟اینا واست شک برانگیز ...

شماره جدیدشو شوهرم از داداشش گرفت داد به من گفت اقوامش مرده تسلیت بگو خط جدیدشه بعد من ذخیره نکردم فقط تسلیت گفتم اما شوهرم ذخیره کرده 

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

چطوری

یه بار وقتی دیدی جاریت آنلاینه با گوشی شوهرت یه چیزی بفرست بعد پاک کن،وقتی اونم یه چیزی فرستاد گوشی و بده شوهرت بگو سلفی بگیر همونو بفرست واسه جاریت بسوزه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
1546
کلا سرده من قبلا شمارش داشتم مثلا عکس بچش میزاشت قربون صدقش میرفتم فقط میگفت ممنون اما حالا جک و خند ...

باهم چیا میگن؟؟ خیلی راحتن؟ 

برادرشوهرت چجور ادمیه؟ 

ب نظرم ی روز تو جمع بگو وای عزیزم اون جکه ک برا(اسم شوهرتو نمیدونم) مثلا امیر فرستادی خیلی  خوب بود کلی خندیدم امیر بهم نشون داد  ازین جک باحالا داری برا منم بفرست اینجوری بگو

بعد ب نظرم توام ب برادرشوهرت پیام بده همینجوری جک و اینا ببین عکس العملشون چیه یا مثلا تو واتس اپ گروه 4نفره بزن ببین اونجا چیزی میزاره؟ 

دوستان میشه برای اینکه ب حاجت دلم برسم برام ی صلوات بفرستین؟ ممنونم🙏                                                   امیدوارم هرکی امضامو خوند ب حاجت دلش بررسه❤🤗
باهم چیا میگن؟؟ خیلی راحتن؟  برادرشوهرت چجور ادمیه؟  ب نظرم ی روز تو جمع بگو وای عزیزم ا ...

فیلمای مسخره میفرستن و این چیزا .من خداییش چیز دیگه ندیدم اره میرم خونه مادرشوهرم غیر مستقیم میگم که بفهمه من میدونم

باهم چیا میگن؟؟ خیلی راحتن؟  برادرشوهرت چجور ادمیه؟  ب نظرم ی روز تو جمع بگو وای عزیزم ا ...

برادر شوهرم ساکت و ارومه گوشیشم سادس من فقط سلام خداحافظ دارم نه چیزی 

دو سه روزه سرد شدم دیگه

با شوهرت سرد نشیا با جاریت منظورما

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
8
خیلی دلم میخاد بهش بفهمونم که پیاماشونو میبینم اما نمیدونم چطور

عزیزم با همسرت صمیمی تر شو و حرف دلتو بزن بهش فکر بدم نکن .مگه همسرت بهت نگفته که اون پیام میده یا مگه بهت نشون نداده پیاماشو ؟اگه نه ،خب یه جوری با مهر و محبت و به بهانه ارسال چنتا پیام شادی غکسی چیزی از تو گوشیش نشون بده که مثلا یه هوییی متوجه پیامای جاریت شدی و البته موضع نگیر که حساس شه.بگو این پبامای قشنگی داره معمولا بزار از بین اونایی که برای تو فرستاده آنتا برای خودم بفرسم بعدم بکی دوساعت ساکت شو و سرت به کار خودت باشه وقتی ازت پرسید دوستانه بگو که از این رد و بلدل شدن پیاما بدت میاد

فیلمای مسخره میفرستن و این چیزا .من خداییش چیز دیگه ندیدم اره میرم خونه مادرشوهرم غیر مستقیم میگم که ...

اره گروهو بزن ببین چیکار میکنه ب شوهرتم ب نظرم نگو من ک نمیدونم شوهرت چ جور ادمیه اما مردا اکثرا اینجور وقتا ب جای درک عقده ای بازیشون گل میکنه یا میگن حسودی یا میگن شکاکی و مریضی بدتر میشن 

دوستان میشه برای اینکه ب حاجت دلم برسم برام ی صلوات بفرستین؟ ممنونم🙏                                                   امیدوارم هرکی امضامو خوند ب حاجت دلش بررسه❤🤗
1563
برادر شوهرم ساکت و ارومه گوشیشم سادس من فقط سلام خداحافظ دارم نه چیزی 

ببین ینی واتس و اینا نداره؟ 

عزیزم با همسرت صمیمی تر شو و حرف دلتو بزن بهش فکر بدم نکن .مگه همسرت بهت نگفته که اون پیام میده یا م ...

بهم نگفته دیدم وضعیت جاریمو چک میکنه اونروز داشت تولدشو میدید گفت تولد فلانیه منم گفتم مبارکه بعدا رفته پیام بهش داده

شوهرش گوشیش سادس

ای بابا ادم عصبی میشه خدایی

1578