1542
1480
عنوان

جاریم تو واتساپ به شوهرم پیام میده

2627 بازدید | 185 پست

پیام مثل فیلم و عکس و چیزای خنده دار شوهرمم تولدشو تبریک گفته بود اما اصلا جاریم به من پیام نمیده چه برخوردی کنم شماره قبلشم عوض کرده خط جدید گرفته من جدیدشو ذخیره نکردم 

سرد رفتار کت😒

به شوهرت بگو دلیل رفتارات ن یعنی چه

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

چه بی شعور 😕

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

چرا شماره فامیل شوهر رو دارید من ندارم وشماره منم ندارن چه کاریه اخه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
1546
8

اه درکت میکنم منم اینطور بودم

روایت هست که لحظه ی آخر امام حسین ع خواستن با خواهرشون حضرت زینب س تنها باشن وسطای صحبت بوده که مادر حضرت علی اصغر ع اجازه ی ورود میخوان میان داخل و به امام حسین ع میگن در اعراب رسمه که زنی که فرزند نداره بعد از فوت همسرش رها میکنن....به خواهرتون حضرت زینب س بسپارین که تنهام نذارن.....این جمله رو ماها که بچه نداریم با تمام وجود درک میکنیم    خدایا تورو قسم به دل مادر حضرت علی اصغر س دامن ما منتظرا رو سبز کن،آمین..........

خب بده مگه چیه؟؟؟؟

حرف خارج از عرف نزده که

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

مقصر همسرته که جواب میده 

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  
1537
چرا شماره فامیل شوهر رو دارید من ندارم وشماره منم ندارن چه کاریه اخه

وا یعنی چی خوب قوم و خویش ان عمه ها و عموهای بچه هام نمیشه انکارشون کزد

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی

شوهرت جوابشو نده خب

من شوهرم اصلا شماره جاریمو نداره کلا

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
1578