2733
2734

بچه ها میخواستم تخت نوزاد بگیرم سایز ۸۰ در ۱۳۰ که هم گهواره میشه هم ثابت زیرشم دوتا کشو داشت با ی کمد که بشه ۱۶۵۰ ۱۷۰۰ اینا که میتونه تا ۶ سالگی بخوابه اتاق خودمونم جا میشه کنار تختم 

حالا دیروز رفتم نمدونم چم شد تخت نوزاد نوجوان سفارش دادم اونم اندازه داخلش ۱۳۰ در ۸۰ با کمد و ویترین پایینش دوتا پاتختی ک برداشته میشه بعدا میشه قد تخت ۱۸۰ در۸۰ قیمت ۲۰۵۰

این تو اتاقم جا نمشه باید بزارمش تو اتاق خودش و باز ی گهواره بگیرم برا کنار خودم دوباره حداقل ۲۰۰ اینا ....

ب نظرتون برم عوض کنم همون اولیو بگیرم یا نه منطق و تجربه شما چی میگه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

گهواره لازمت میشه.نهایتا تا ۶ماه

من یه چوبی دست دو از دیوار گرفتم.اما اون تختی که میگی تا ۶سالگی اصلا بچت توش نمیخوابه تا کوچیکه

چون باید حفاظشو بزاری و جای خیلی تنگی میشه برا بچت

من از تو راه برگشتی ندارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گهواره لازمت میشه.نهایتا تا ۶ماه من یه چوبی دست دو از دیوار گرفتم.اما اون تختی که میگی تا ۶سالگی اص ...

۷۰ سانت جا تنگه ؟؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2728
عزیزم پسر من ۸ماهگی خودش ۷۰سانت بود.‌.اینا تو خواب هی وول میخورن باید جاشون زیاد باشه😁

۷۰ عرضشه ۱۳۰ طولشه