2410
2553

خواهر شوهرم  بعد سزارینش ک یکسال میگذره،بار دومشه ک‌پریود میشه اما میگه الان خیلی کم لکه بینی دارم بی بی چک میزنه مثبت میشه .دیروز رفته سونو ساک حاملگی دیده نشده ، من بهش میگم بی بی چک دوبار دیگ اشتباه نشون نمیده .ینی ممکنه حالا سونوش نشون نده درسته ؟؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

معمولا سونو دیر تر نشون میده آزمایش بدین

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

شاید هنوز ساک حاملگی تشکیل نشده ولی بازم مطمعن نیستم ی آزمایش خون بگو بده

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2714
شاید کیست داره

کیست بود خب تو سونو نشون میداد

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
اگه هفته های اولش باشه نشون نمیده

میگه از اول سیکلش تا الان ۴۷ روز میگذره ،ولی من میگم لقاحت دیر بوده ک الان سونو نشون نداده 

شاید هنوز ساک حاملگی تشکیل نشده ولی بازم مطمعن نیستم ی آزمایش خون بگو بده

فردا میره بده ولی خب دخترش تازه یکسالش شده هنگه !!

من ۴هفتم بود دکتر گفت سونو نشون نمیده

این نمیدونه دقیق چند هفته س . طبق پریودش الان ۷ هفته س ولی چون سونو نشون نداده من‌میگم  دیر تخمک‌آزاد کردی 

فردا میره بده ولی خب دخترش تازه یکسالش شده هنگه !!

جلوشو میگرفت😂😂

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2706