2410
2553
عنوان

موبلندا

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 77 پست

کپسول زینک المانی عالیه .من مژه هام ریخته بود دیگه میخاسم برم مژه بکارم به پیشنهاد یکی از دوسام زینک خوردم همش یه ماهه برگشت .رشد و زیاد میکنه .البته زینک المانی خوبه ایرانی رو نمیدونم

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری نداره یکم از موهات ر و از ریشه رنگ کن بعد از ۱ ماه سانت بزن 

من تا حالا رنگ نکردم موهامو ولی چشم به خاطر این کار رنگ میکنم

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2720
کپسول زینک المانی عالیه .من مژه هام ریخته بود دیگه میخاسم برم مژه بکارم به پیشنهاد یکی از دوسام زینک ...

چجوری مصرف میکردی؟چه مدت استفاده کردی؟روزی چند تا؟

اسم تو رو پیشونیه من نوشته شده💓
زینک بخورید تا زودتر رشد کنه، البته به صورت دوره ای مصرف کنید نه همیشگی، ماسک روغن هایی مثل نارگیل،ز ...

دوره ای مثلا هر هفته یه بار یا هر دوسه روز؟

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2714
عزیزم انشالله زودتر بلند میشه حالا تاکجاس موهات

تا کمرم بود تقریبا.شاید یکم بالاتر.ولی سالم نبود که‌...بدرد همشم میریخت.اخرش توحموم بیست سانت اینا زدم..که پسرانه کردنش برام راحتتر باشه.و دلم کمتر بسوزه

رشد موهام خوبه ولی بدرد نمیخوره 

کپسول زینک المانی عالیه .من مژه هام ریخته بود دیگه میخاسم برم مژه بکارم به پیشنهاد یکی از دوسام زینک ...

میشه اسمشو بگی من بعد از یورو ویتال دیگه ب چیزی اطمینان دارم

😍 

داروخانه ها دارن؟

لعنتی این تاپیک دیگه شامل من نمیشه چون دوساعت پیش بیست سانت از موهامو کوتاه کردم😣😣😣 موخوره درد م ...

خدا ازشون نگذرع چشمت کردن😂😂😂

ݕِہ خَݩڋِ ـہ هآݥ ݩِڴآـہ ݩَڪُݩ🙄                                     ڔَڋ ڱُݦ ڪُݩيِہ😒🖤
چجوری مصرف میکردی؟چه مدت استفاده کردی؟روزی چند تا؟

ببین یه ورقش ۲۰ تا هست من چون ریخته بود و خیلی کم شده بود هر روز میخوردم  روزی یه دونه .ولی یه ماهه مژه هام برگشت .اولاش هر روز بخور بعد یه روز در میون بعدش دیگه هفته ای دو بار .

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
2706