2410
2553
عنوان

موبلندا

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 77 پست
نه خیلی خوبه اگه ماهی ۱ سانت رشد کنه

من شنیدم ۲ سانت رشد میکنه حداقل

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لعنتی این تاپیک دیگه شامل من نمیشه چون دوساعت پیش بیست سانت از موهامو کوتاه کردم😣😣😣

موخوره درد من شده..

ریزش مو درد بی درمونم😑😑😑

زبری مو و خشکی مو و جعد مو که شدن بلای جونم

یه زمانی موهام زبانزد کل خاندان بود نمیدونم چرا اینطوری شد

2456
لعنتی این تاپیک دیگه شامل من نمیشه چون دوساعت پیش بیست سانت از موهامو کوتاه کردم😣😣😣 موخوره درد م ...

عزیزم انشالله زودتر بلند میشه حالا تاکجاس موهات

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2714
گزارش زدید لایک کنید براتون صلوات بفرستم

بابا تعطیل شده😕

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
نميدونم خودش ميگفت موهام ماهي ٥ سانت حداقل رشد ميكنه هيچ جوره هم كوتاه نميومد

حتما برا خودش یه چیزی گفته

بابا لاف زده مگه میشه شاید منظورش مواای زاعد بوده      

😂😂😂😂آره حتما همینه😂😂😂

چشم زدن

نمیدونم والا..یعنی تا این حد

خودمم میگم گاهی شاید چشم خورد موهام ولی چیکار کنم مثل قبل بشه..همه کار کردم دیگه الان چند ماهه که بیخیالشون شدم‌..امروزم که دلو زدم به دریا کوتاهشون کردم.پسفردا برم ارایشگاه بقیشم کوتاه کنه بشه پسرانه

2706