2733
2734
عنوان

رفاقت پنج سااله مجازی دختر مجرد با مرد متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 2102 بازدید | 176 پست
من نمیتونم ترکش کنم ..شاید بگین بی لیاقتی بی ارزشی زندگی خراب کنی نمیتونممم

متاسفم برات اصلا چراوقتی فهمیدی متاهله باهاش موندی؟انقدر بی ارزشی که به عنوان زاپاس استفاده شی یا همش ترس فهمیدن بقیه روداشته باشی وهی استرس بکشی ببین واقعا من از نفرسوم رابطه هامتنفرم و دلم نمیخواد حتی قیافشونو ببینم

ولی وقتی اومدی اینجا تاپیک‌زدی یاباید روت تاثیرداشته باشه حرفامون یا اگه آدم نیستی همون کارای قبلیتو ادامه میدی 

کسی اینجا تاییدت نمیکنه پس خودتودرست کن 

اینهمه پسر مجرد چرا رفتی بامتاهل؟پنج سالم باهاش موندی انقدر بی وجدانی؟توباید هرروز جلو آینه به خودت بگی وجدان .زندگی خراب کن. بدبخت .نفر سوم 

لاشخورم بگم یا بسته؟به خودتتتتت بیااااااااا 

اگه یه ذره هم حرفام بهت برخورد واسه خودت ارزش قائل شو 

ولی اینم بدون هیچوقت روی خوشی نمیبینی بدجوری تلافی میشه کارت

به عاقبتش فکر کن این رابطه دو طرفه ضرره برای تو 

اگه باهات نمونه و ازدواج نکنه باهات کی شکسته میشه تو

اگه بمونه و باهات ازدواج کنه شک نکن باز تو دلشو میزنی و میزارت کنار همونطور که از اولی به راحتی گذشت بازم خودت ضرر میکنه +ایکنه یه حدالناس بزرگ به گردنته و اونم شکستن دل یه زن که خودت زنی و درک میکنی چقدر سخته و دوم از هم پاشیدن یک زندگی و درضمن من به شخصه ندیدم کسی روی اواره های زندگی یکی دیگه خوشبخت شده باشه

گلم این عشق کاذب رو با خدا معامله کن بهش بگو من از این مرد میگذرم ولی تو یه مرد خوب و لایق نصیبم کن 

کسے که با ترور حاج قاسم سلیمانے 💗سردار دلها 💗 توسط آمریکای جنایتکار ، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه... جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا ،انگلیس وفرانسه و امارات در حال برگزاری است !....مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند....‏"کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است ! ..نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم ...                                                       مرگ بر حقوق بے بشر 😢😢...............                                           اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی نخواستم ــ یه چت یا تلفن در حد بیس دقیقه در هفته 

چي ميگيد بهم؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
بله

😐😑واقعاکه چطورتونستین؛ هیچی دیگه جز این نمیگم چون ازآخروعاقبت خودم خبرندارم؛ ولی اشتباه محضه؛ حتی اگرم به جایی رسید واون زنشو طلاق داد وباشماازدواج کرد یه روز مثل پتک میکوبه توسرت که لیاقتت همونقدربوده😑

2731
آرع گل گفتی واقعا این صفت برازندع همچین آدمیع واقعا متأسفم براشون آدم ینی چقد میتونع بی وجدان باشع م ...

بی وجدان نیستم ..وجدان درد دارم که اومدم گفتم..

بهشم میگم متاهلی نبایستی ادامه بدیم میگه باشه ندیم ولی باز خودم ررفتم سراغش ..هیشکی حال دل منو درک نمیکنه تو داری یه طرفه قضاوت میکنی منم دوس دارم تموم شه اما شیطون وسوسه نمیذارتم هیشکی اندازه خودم مقید نیست خودم میدونم گناهه حرومه زندگی خراب کنه اما باز میرم سر وقتش 

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.  
آرع گل گفتی واقعا این صفت برازندع همچین آدمیع واقعا متأسفم براشون آدم ینی چقد میتونع بی وجدان باشع م ...

اره ديگه .فك كن مرده مياد با اين صحبت ميكنه بعد يا عكساشو ميبينه و مدام با زنش مقايسش ميكنه.بعدم پشتش ب اين گرمه

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

میتونی وابسته شدی از اول واردی رابطه اشتباه شدی داری مثل باتلاق فرومیری توروخداتمومش کن رحم کن ب زندگی اون زوج و زندگی خودت

2738

خلاف نیست، کثافتکاریه...آدم از تنهایی و بدبختی بمیره به همجنس خودش خیانت نکنه🤮🤮🤮🤮🤮

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!

دوستی ساده؟در حد حرف زدن و نمیدونم معمولی؟

من دوست ندارم ولی خیلیم حالا عیب نیست بنظرم

خوشم نمیاد شوهرم خیلی رفیق باشه با یه دختری

ولی اگر قبل از اینکه با من عروسی کنه دوست بودن عین دختر و پسر و بدونم بی منظوره خب خیلی حالا گیر نمیدم 

هرچند بعید  

خلاف نیست، کثافتکاریه...آدم از تنهایی و بدبختی بمیره به همجنس خودش خیانت نکنه🤮🤮🤮🤮🤮

وقتی این آقای دوست ما همجوره به خانومش میرسه و خانومش ازش راضیه و زندگی خوبی دارن ..باز کارم اشتباهه؟؟

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.  
چي ميگيد بهم؟

فواید نماز شب حتماااا

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!

دختر گل سعی کن تمومش کنی اخر و عاقبت نداره اینکارا اولش سخته اما بعدا میبینی چقدر الکی خودتو عذاب دادی و راحت بوده جدایی

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
بی وجدان نیستم ..وجدان درد دارم که اومدم گفتم.. بهشم میگم متاهلی نبایستی ادامه بدیم میگه باشه ندیم ...

گلم کامنت منو خوندی...شیطان رو بیخیال خودتو بچسب اراده که داری؟!!

ترکش کن مثل یه معتاد که مواد رو ترک میکنه

کسے که با ترور حاج قاسم سلیمانے 💗سردار دلها 💗 توسط آمریکای جنایتکار ، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه... جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا ،انگلیس وفرانسه و امارات در حال برگزاری است !....مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند....‏"کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است ! ..نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم ...                                                       مرگ بر حقوق بے بشر 😢😢...............                                           اللهم عجل لولیک الفرج
2706